anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL V-4500

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
bogdan1948
Poszukiwacz

Sony Bravia KDL V-4500

 

Mam telewizor Sony Bravbia KDL V-4500 czy bedzie on wspolpracowal z Modulem Telewizji Kablowej Multimedia lub innej.W menu jest tez tv Kablowa.W spisie  ktory dostalem z Mutimegjow nie ma mego telewizora,czy to znaczy ze ze nie moze wspolpracowac z ich modulem czy wogole nie bedzie z zadnym wspolpracowal  a potrzebny musi byc DEKODER.Wygodniej byloby miec modul a nie dekoder.Moze ktos mi z panstwa podpowie bede wdzieczny Bogdan

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W instrukcji jest notka - strona 74/215 na temat obsługi DVB-C.

http://pdf.crse.com/manuals/3298243431.pdf

 

Widocznie ten modelu nie spełnia wymogów operatora telewizji kablowej albo operator akurat nie przetestował go, więc nie daje gwarancji, że będzie ok. Możesz spróbować dogadać się aby dali Ci na testy moduł CAM i sam sprawdzić. Jeśli nie zadziała poproś o zamianę na dekoder.

 

Pozdrawiam

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W instrukcji jest notka - strona 74/215 na temat obsługi DVB-C.

http://pdf.crse.com/manuals/3298243431.pdf

 

Widocznie ten modelu nie spełnia wymogów operatora telewizji kablowej albo operator akurat nie przetestował go, więc nie daje gwarancji, że będzie ok. Możesz spróbować dogadać się aby dali Ci na testy moduł CAM i sam sprawdzić. Jeśli nie zadziała poproś o zamianę na dekoder.

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.pl_PL.title
bogdan1948
Poszukiwacz

Kiedys pytalem czy Sony Bravia KDL 26v-4500 bedzie wspolpracowal z Modulem TV kablowej poniewaz nie bylo go wspisie mojej kablowki.Chce poinformowac wszystkich ze od 25.09.2014 r mam zamontowany Modul i wszystko chodzi dobrze i nie bylo najmniejszego problemu.Takze dziekuje wszystkim ktorzy mi wczesniej odpowiedzieli na moje pytanie .Pozdrawiam Bogdan