anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Channel Editor v. 1.1.0

profile.country.PL.title
chlewickip
Poszukiwacz

Sony Channel Editor v. 1.1.0

Witam. Mam problem z Sony Channel Editor. Po eksporcie listy programów z telewizora KDL-55W828B, podczas otwarcia listy kanałów, komunikat: Brak kanałów. System to Win10 64bit, Java najnowsza. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

profile.country.PL.title
chlewickip
Poszukiwacz

Tak szukałem. Jest tylko wątek

https://community.sony.pl/t5/android-tv/lista-kanalow-sony-channel-editor-nowe-narzedzie-od-sony/m-p/2475967?search-action-id=250345131259&search-result-uid=2475967

dotyczący problemu z uruchamianiem samego programu. U mnie ten problem nie występuje. Problemem jest otwarcie listy kanałów wyeksportowanej z TV.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@chlewickip zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Proszę o potwierdzenie, klient jest w stanie zrzucić listę z telewizora poprawnie, jednak nie jest ona wykrywana przez program na komputerze, tak?

Jeśli tak, to czy klient ma możliwość sprawdzenia listy z innym komputerem? Od strony telewizora możemy zalecić jedynie ponowną próbę eksportu listy, ponowne zaprogramowanie kanałów lub wykonanie przywrócenia telewizora do ustawień fabrycznych. Dodatkowo proszę upewnić się, że podczas eksportu listy na nośnik USB inne urządzenia USB będą odłączone od telewizora.

 

Pozdrawiam