anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD-49XH8096 + dekoder 4k z upc

profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

SONY KD-49XH8096 + dekoder 4k z upc

Pozwoliłem sobie stworzyć nowy post dotyczący nowego telewizora bo już zaczynam żałować tego zakupu....

Czy komuś udało się ustawić sterowanie dekoderem 4K ( ten malutki nowy ) UPC ??? kombinuje już kolejny dzień i skutek ciągle taki sam czyli brak parowania i sterowania pilotem........ niestety wkurzające jest mając taki sprzęt używać dwóch pilotów żeby obsłużyć telewizor.....

może jest jakiś specjalny trick na to?

 

Pomijam fakt ,że włączanie telewizji przez 2 piloty też trochę utrudnia bo nie zawsze dekoder załapie .....

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy korzystałeś z tego poradnika? Przewodnik pomocniczy | Sterowanie dekoderem za pomocą pilota do telewizora (sony.net)

 

Warto również zastosować się do porad z tego tematu: KD-65XH9005 i sterowanie dekoderem UPC Horizon - Sony

profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

No niestety ale te sposoby nie działają stąd moje podkreślenie, że chodzi o dekoder 4k z upc...

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć ownatorek,

Oto odpowiedź, jaką udało nam się uzyskać z Supportu Sony:
-----------

Funkcja, która pozwala na sterowanie jednym pilotem (pilotem od Tv) urządzeniami podłączonymi przewodem HDMI z odbiornikiem to Bravia Sync.

Sony nie gwarantuje kompatybilności wszystkich urządzeń firm zewnętrznych z telewizorami Sony.

------------

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

U mnie w podłączonych urządzeniach i Bravia Sync widnieje dekoder UPC :slight_smile: