anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-46R470A - Brak napisów

ROZWIĄZANE
ds17arcc
Nowicjusz

Sony KDL-46R470A - Brak napisów

Witam,

 

Mam dosyć irytujacy problem wiec tak; podczas gdy podłączam pendrive z filmem i napisami do telewizora model 'Sony KDL-46R470A' niestety nie wyświetla mi napisów a film w fullhd działa super płynie zero zarzutów, czytałem coś o formacie napisów SRT i oczywiście zmieniłem format napisów z TXT na SRT natomiast nadal ich nie wyświetlało, później dowiedziałem się o formacie filmu i również go zmieniłem na mkv i w tym przypadku napisy się pojawiły ale niestety telewizor pokazał mi wiadomość ,że nie może być odtwarzany dźwięk a napisy były lekko spóźnione, jest jakiś sposób na to??

 

// Mam jeszcze PS4 ale nie wiem czy jest możliwość ogladania na nim filmów z pendrive.

 

Pozdrawiam.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

z tego co czytałem, to obecnie PS4 nie wspiera żadnych dysków podłaczanych pod USB. Możliwe, że te opcje będą włączane, ale nie ma oficjalnych informacji.

Jeśłi chodzi o telewizor i odtwarzanie wideo - każdy plik musi mieć odpowiedni kodek wideo i audio. Jeśli pokazuje się informacja na temat braku możliwości odtwarzania dźwięku, zmień na któryś z kompatybilnych. Takie informacje są w instrukcji, poniżej wycinek ze strony 25:

 

KDL-46R470A  Formaty wideo.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

z tego co czytałem, to obecnie PS4 nie wspiera żadnych dysków podłaczanych pod USB. Możliwe, że te opcje będą włączane, ale nie ma oficjalnych informacji.

Jeśłi chodzi o telewizor i odtwarzanie wideo - każdy plik musi mieć odpowiedni kodek wideo i audio. Jeśli pokazuje się informacja na temat braku możliwości odtwarzania dźwięku, zmień na któryś z kompatybilnych. Takie informacje są w instrukcji, poniżej wycinek ze strony 25:

 

KDL-46R470A  Formaty wideo.png