anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL52V5500

Jurczyk997
Początkujący

SONY KDL52V5500

Witam wszystkich mam odnośnie mojego Soniaka małe pytanko. Podłączyłem do niego kino domowe SAMSUNG HT Z 310 przez HDMI. Wszystko ładnie chodzi ale jedno ale jak przełączam np. na TV z głośnika tv na system audio to nie słyszę żadnego dźwięku. Czy muszę jeszcze coś podłączyć żeby chodziło proszę o szybką odpowiedź i dziękuje bardzo za odpowiedz ;)

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Nie wiem jak w tym kinie domowym ale jeśli kino było by Sony to należało by podłączyć jeszcze kablem optycznym. Ewentualnie można też próbować wyjściem audio stereo podłaczyc dźwięk do kina w zależności jakie złącza posiada.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jurczyk997 napisał(a):

Witam wszystkich mam odnośnie mojego Soniaka małe pytanko. Podłączyłem do niego kino domowe SAMSUNG HT Z 310 przez HDMI. Wszystko ładnie chodzi ale jedno ale jak przełączam np. na TV z głośnika tv na system audio to nie słyszę żadnego dźwięku. Czy muszę jeszcze coś podłączyć żeby chodziło proszę o szybką odpowiedź i dziękuje bardzo za odpowiedz ;)



A możesz napisać co i jak, jakimi portami podłączyłeś do siebie? Optyczny powinien załatwić sprawe. A czytałeś instrukcje obsługi?

3432-----
Początkujący

Widziałem w instrukcji, że masz 4 sposoby podłączenia dźwięku i obrazu. Na Twój problem powinien pomóc HDMI + optyczny, znalazłem to na około 30 stronie ;)