anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zegar w 46W5500

profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

Zegar w 46W5500

Mam ten model od tygodnia i mały problem z wyświetlaniem zegara na ekranie.Oczywiście zegar jest widoczny,ale jak wyjmę wtyczkę z gniazdka i ponownie włączę telewizor,to muszę ponownie ustawić zegar w menu co jest trochę uciążliwe.Dlaczego nie pamięta?Czy tak jest w tym modelu.Mam też 40V4000 i zegar cały czas pamięta po ponownym włączeniu.Prosiłbym użytkowników i CS z Bielska o odpowiedź,czy tak ma być.Ogólnie telewizor jest pod każdym względem super,a przeważnie cudowna czerń i ostry obraz.Mam narazie bardzo dobrą kablówkę analogową,a jak będzie cyfrowa to będzie obraz bajeczka.Jeżeli byłby ktoś zainteresowany tą serią,to ceny za bardzo się różnią.Np:w Media Markt za 8699.W RTVRUROAGD w sklepie internetowym dałem 6699zł. Pozdrawiam CS Bielsko i wszystkich użytkowników Sony-Eugeniusz.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nawet po krótkim czasie od odłączenia napięcia tak się dzieje? Reszta parametrów też się resetuje? Jeśli chodzi o ustawienie zegara, nie musisz wchodzić do menu. Wystarczy, że przerzucisz na naziemną i sam się ustawi.

oldguest
Początkujący

Wygląda że ten typ tak ma. Przynajmniej u nas też "zapomina".

profile.country.pl_PL.title
bsz-----
Początkujący

A ja chciałem zapytać jak włączyć wyświetlanie zegara cyfrowego w telewizorze z serii W5500. Przez kilka godzin zegar wyświetlał się na ekranie, ale po pewnym czasie przestał. Jak można włączyć/wyłączyć taki zegar? Przejrzałem instrukcję, ale nie znalazłem tam tego.

profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

bsz napisał(a):

A ja chciałem zapytać jak włączyć wyświetlanie zegara cyfrowego w telewizorze z serii W5500. Przez kilka godzin zegar wyświetlał się na ekranie, ale po pewnym czasie przestał. Jak można włączyć/wyłączyć taki zegar? Przejrzałem instrukcję, ale nie znalazłem tam tego.


Przycisk okrągły do wyświetlania zegara znajduje się po prawej stronie pilota pod przyciskiem audio,czyli piąty od góry.Musisz szybko dwa razy nacisnąć ten przycisk i zegar musi się pokazać i tak samo jeżeli chcesz go ukryć.W razie naciśnięcia tego przycisku jeden raz,to pokazuje się(format ekranu) i dlatego trzeba szybko dwukrotnie nacisnąć ten przycisk.

profile.country.pl_PL.title
bsz-----
Początkujący

dzięki, działa :-)