anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony Bravia brak dźwięku

profile.country.PL.title
drx8888
Użytkownik

TV Sony Bravia brak dźwięku

hej, 

Potrzebuję pomocy. mój tv bardzo często traci dźwięk. Jedyne co go przywraca to ponowne uruchomienie. Nie wiem co sie dzieje. TV mamy zaledwie 4 lata, a już cos nie dobrego z nim sie dzieje.z obrazem rowniez co jakis czas wystepuje problem. Zawiesza się na jednym kanale. Przełączam na kolejne programy a obraz ciągle ten sam, zatrzymany na stopklatce. Może ktoś miał podobny problem . Co robić?????

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Hej

Jaki model TV? Na androidzie? Przy grubych problemach proponuje przywrócenie do stanu fabrycznego i ewentualnie aktualizacja o ile nie robiłeś.

 

profile.country.PL.title
drx8888
Użytkownik

Ustawienia fabryczne już próbowałem, ale bylo dobrze jakis czas i znowu wróciło tracenie dźwięku. Tv jest na androidzie, model to KD-49XG8096. Czy cos moze innego przychodzi Ci do glowy co moze byc nie tak??

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Nic mądrego nie wymyślimy chyba. Jedynie serwis

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Prosze aby wyprobowac:

Wyłączanie aplikacji interaktywnej(HbbTV)
[Ustawienia] > [Konfiguracja kanałów] > [Konfiguracja cyfrowa] > [Konfiguracja aplikacji interaktywnej] > [Aplikacja interaktywna] > [WYŁ.]
Cos podobnego :wink:
profile.country.PL.title
drx8888
Użytkownik

Dzisiaj spróbuje tak zrobić, Dzięki

profile.country.PL.title
RafalKL
Użytkownik

mam te same problemy, model XF9005 ale na tym samym oprogramowaniu co Twój, jest to wina oprogramowania, zgłaszałem to i jeszcze inne bolączki, które zauważyłem po ostatniej aktualizacji, ale jak narazie nie widać żeby miało się coś w tej kwestii poprawić, obawiam się, że nie będą już aktualizować naszych modeli 

profile.country.PL.title
drx8888
Użytkownik

Póki co sprawdza się. Inaczej troche jest w moich ustawieniach, ale można znalezc co i jak po Twoich podpowiedziach. Dzięki

profile.country.PL.title
drx8888
Użytkownik

Spróbuj zrobic to samo co napisala Pomocniczka. Póki co u mnie nie braklo dźwięku, choc zdaje sobie sprawe ze to zaledwie jeden dzien z tymi ustawieniami i tak na prawde nie wiele czasu przed tv.

profile.country.PL.title
Maciej952
Użytkownik

Pytanie, pomogła ta zmiana ? Brak dźwięku przestał się ujawniać ? 

mam problem. Xh9005 i to co odwalą Sony i firma Sony Center to istny żart, niedorzeczne podejście do klienta, najpierw potwierdzanie o znajomosci wady, potem zaprzeczanie, milion filikow które potwierdza istnienie wady. A mimo to maja to wszystko w dupie i nie chcą nic zrobić… również mimo przedłużonej gwarancji / rekojmi etc 

 

ps. Gdzie znalazłeś te opcje o których pisze pomocniczka ? Bo ja w tv znalazłem tylko hbbtv player co nie jest równoznaczne z hbbtv