anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony - filmy w formacie MKV,M2TS i inne

profile.country.pl_PL.title
Doniuone
Początkujący

TV Sony - filmy w formacie MKV,M2TS i inne

Witam.Od długiego już czasu walczę z moim modelem KDL-55ex720 aby móc oglądać na nim filmy.Jak zapewne wszystkim wiadomo MKV nie można więc rozpocząłem zmagania aby przerabiać na m2ts ale do tego jeszcze trzeba zrobić format pena lub hdd na exFAT.Dziesiątki prób otwierania plików powyżej 4GB poszły na marne.TV jak nie odtwarzał,tak nie odtwarza.Dupa blada.Pomimo tego,że na stronie SONY wyraźnie napisane ze przy formacje exFAT możliwe jest odtwarzanie filmów powyżej 4GB.Nie prawda i wielkie kłamstwo.Zapytałem grzecznie customer service a tam odpowiedź od jakiejś Pani Agnieszki,że ten model nie odtwarza plików powyżej 4GB.W takim razie nie rozumiem dlaczego na stronie piszą inaczej.Oto link:

http://esupport.sony.com/US/perl/support-info.pl?info_id=799&mdl=KDL55EX720

Ogólnie TV Sony to jedna wielka porażka,Ani NTFS,ani MKV ,brak możliwości oglądania plików powyżej 4GB.

Pierwszy i ostatni raz kupiłem coś tej firmy.Nigdy więcej nie dam im zarobić i gwarantuję,że każdemu będę odradzał.I wam również odradzam , a jeśli już kupiliście to uchrońcie innych aby nie musieli mieć podobnych problemów.

Trzeba było kupić SAMSUNGA.Tam nie robią takich problemów klientówi.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Multimedia nigdy jakoś nie były atutem telewizorów od Sony, zamiast tego mamy najwyższej jakości obraz, oraz świetne procesory, obrabiające obraz Jednakże zastanawiające jest to, że nie czyta tych plików co zresztą jak napisałeś nie powinno mieć miejsca, bo na stronie jest inna informacja.