anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VOD.TVP.PL zacinanie obrazu.

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
lukaszb01
Początkujący

VOD.TVP.PL zacinanie obrazu.

Witam. Od kilku dni na tvp.pl na serialu paradoks (odc. 8/9) obserwuje zacinanie obrazu (obraz klatkuje, ewentualnie zatrzymuje sie na dobre -pomaga wyjscie z odcinka). Próba przewinięcia kończy sie zwiechą. Mam internet 12Mbps,pozostałe kanały chodza płynnie. Możecie potwierdzić, że u Was dzieje sie to samo? Nie wiem czy uderzyć z tym do Sony czy raczej do TVP. Telewizor BRAVIA HX751.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

...czy ktoś wie więcej o przyczynach tego zjawiska?

Wszystkie serwisy internetowe działają na porozumieniu dwóch stron. Z jednej strony jest Sony, które określa parametry swoich odbiorników oraz chce wykupić taką usługe dla swoich Klientów (czyli dla nas) a z drugiej strony jest operator serwisu, który dostarcza materiały abyśmy mogli je oglądać. Nie zawsze wszystko działa jak należy i dzieją się takie rzeczy o których mowa powyżej. Najszybszym rozwiązaniem byłby kontak z TVP z pytaniem o konkretny film/odcinek. Połączenie według mnie nie gra tutaj najistotniejszej roli - gdyby było coś nie tak, to żaden film by nie odpalił, a do tego tylko jedna osoba miałaby z tym problem.

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Śmiało możesz przedzwonić do Sony jak i do TVP. "Wina" może leżej zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Jeszcze podpytam jak u Ciebie z zasięgiem sygnału? Masz sygnał z routera czy bezpośrednio kablem podpiąłeś?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
lukaszb01
Początkujący

Witam ponownie. Próbowałem przez wifi, kabel to samo.Co ciekawe tak samo sie dzieje ma moim drugim tv ex550w. Prawdopodobnie wina lezy po stronie TVP. Sprobuje sie cos dowiedziec jutro od nich.

profile.country.PL.title
miborek
Nowicjusz

U mnie działa w porządku (na przykładzie Pitbulla i Cejrowskiego).

TV 40ex650, łącze 30mbps, tv podpięty przez kabel do routera.

profile.country.pl_PL.title
lukaszb01
Początkujący

a moglbys zobaczyc na paradoksie, odcinek 8/9

Message was edited by: lukaszb01

profile.country.pl_PL.title
Piszczel74
Początkujący

U mnie też zacina np. na odcinku 7 po słowie "wóda" około 4 minuty. 8 i 9 to samo ale już inne minuty. Jedyny serial jaki oglądam.

Komisarz Alex za to działa bezbłędnie ... :wink:

Daj zanać jak się czegoś więcej dowiesz.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
@9895762706022350
Początkujący

del

profile.country.pl_PL.title
a_korzen
Początkujący

Niestety mam to samo, dzieje się to tylko na TVP i na niektórych programach m.in. na Paradoksie, czy ktoś wie więcej o przyczynach tego zjawiska?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

...czy ktoś wie więcej o przyczynach tego zjawiska?

Wszystkie serwisy internetowe działają na porozumieniu dwóch stron. Z jednej strony jest Sony, które określa parametry swoich odbiorników oraz chce wykupić taką usługe dla swoich Klientów (czyli dla nas) a z drugiej strony jest operator serwisu, który dostarcza materiały abyśmy mogli je oglądać. Nie zawsze wszystko działa jak należy i dzieją się takie rzeczy o których mowa powyżej. Najszybszym rozwiązaniem byłby kontak z TVP z pytaniem o konkretny film/odcinek. Połączenie według mnie nie gra tutaj najistotniejszej roli - gdyby było coś nie tak, to żaden film by nie odpalił, a do tego tylko jedna osoba miałaby z tym problem.

Pozdrawiam Stubb