anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W 5500 i RDR HX-750

czaplik
Początkujący

W 5500 i RDR HX-750

witam, mam pytanko jak połączyć tv sony w 5500 i nagrywarkę Sony skartem czy hdmi , sygnał (narazie) analogowy z anteny blokowej.Co mi da podłączenie hdmi przy tym sygnale a może zostać przy skarcie .Pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jak odbierasz sygnał ze zwykłej kablówki, to dużej różnicy nie będzie ( w nagrywaniu). Jeśli będziesz chciał odtwarzać filmy z DVD, jakość przez HDMI będzie dużo, dużo lepsza. Poza tym Twoja nagrywarka ma opcje Bravia Sync, to wiadomo- po HDMI będziesz miał sterowanie jednym pilotem, od LCD. Więc zawsze plus. Ja na Twoim miejscu nie bawił bym się w EURO, tylko od razu pociągnął HDMI.

3432-----
Początkujący

zgadzam się z przedmówcą dodam tylko, że ja jeśli miałbym możliwość podłączenia HDMI to najpierw z niej bym korzystał. Dodatkowo jeśli zamierzasz zmienić źródło (na co wskazuje Twoje "na razie") i możesz mieć funkcje Bravia Sync, to problem rozwiązuje się sam ;)

czaplik
Początkujący

Dzięki za odpowiedż ,podłącze przez HDMI
Pzdrawiam

badnar
Początkujący

Równie dobrze możesz podłączyć kablem component. Mam tak podłączone u siebie (w dekoderze n), działa rewelacyjnie. Dźwięk mam puszczony osobno. Miałem mieć przez HDMI, ale kurna kupiłem kabel i zostawiłem go w sklepie. Już po zapłaceniu. Wkurzyłem się i pożyczyłem od sąsiada component i tak już zostało (oczywiście zapłaciłem mu) :D

3432-----
Początkujący

kurna kupiłem kabel i zostawiłem go w sklepie


zostawmy to bez komentarza i chyba sam wiesz dlaczego ;)

a component można powiedzieć, że jest prawie na takim samym poziomie co HDMI ale jak już wiemy z telewizji, że prawie może zrobić różnicę (choć nie zawsze) ;)