anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XE7096 ciagle problemy z odtwarzaniem filmow na Youtube

Endrius77
Nowicjusz

XE7096 ciagle problemy z odtwarzaniem filmow na Youtube

Witam, niedawno kupilem wyzej wymieniony tv, przed pierwsze dni wszystko dzialalo jak powinno, po okolo tygodniu uzytkowania zaczely sie problemy z zacinaniem filmow na yt srednio po minucie odtwarzania, trwalo to np 2,3 dni , po czym znow Youtube dziala bez problemow. Ale sytuacja juz  powtorzyla sie kilka razy, po niedawnej aktualizacji wszystko bylo super przez okolo tydzien, a teraz wogole problem z odtworzeniem czegokolwiek.

Napewno nie jest to problem z internetem gdyz Netflix dziala bez zastrzezen od samego poczatku, nawet w 4k.

Soft reset i odswiezanie zawartosci internetowej nie nie pomaga.

Prosze o pomoc

Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja w swoim xe9005 też mam problem z filmami 4k hdr 60 fps z youtuba i zwalają na problem z netem.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Endrius77 przekzałem Twój problem do supportu. Są dodatkowe pytania:

Czy wszystkie filmy mają problem z zacinaniem się, czy tylko filmy w wysokiej rozdzielczości? Proszę o informację o szybkości dostarczonego internetu na podstawie testu na poniższej stronie oraz przesłanie zrzutu z ekranu z rezultatem:

http://www.speedtest.net/

Proszę dodatkowo o połączenie telewizora z inną siecią, przykładowo Hot Spot z danych mobilnych oraz weryfikację poprawności działania aplikacji.

Czy poprzez "Soft reset" klient ma na myśli przywrócenie telewizora do ustawień fabrycznych, czy odłączenie telewizora od prądu na jakiś czas?

Pozdrawiam