anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

You Tube różni się na tv i komputerze

remiqa
Poszukiwacz

You Tube różni się na tv i komputerze

Witam, dlaczego jeśli jestem zalogowany w serwisie you tube na ten sam login co na kompie są rożne filmy np. w  najbardziej popularne filmy na kompie są inne niż najbardziej popularne na tv ?

5 ODPOW. 5
jsteen75
Poszukiwacz

 

 

remiqa
Poszukiwacz

Rozumiem że na różnych urządzeniach są różne wersje YT, ale mi chodzi o filmy np. na komputerowym YT najbardziej popularne fimy mamy tak jakby z regionu polski a włącz najbardziej popularne filmy na YT w tv i nie znajdziesz żadnego filmu z naszego regionu tylko wszystkie są anglojęzyczne

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Różnica wyświetlanej zawartości wynika właśnie z faktu, iż komputer i jego przeglądarka zupełnie inaczej przedstawia się w serwisie YT niż aplikacja telewizora..

profile.country.en_PL.title
kubaexpress
Poszukiwacz

Witam,

 

różnice są nawet zauważalne na dwóch roznych modelach Sony HX 920 , HX 750 - część filmków jest na YT ,a część nie ma ,chociażby z folderu Ulubione.

Poza tym od momentu ostatniej aktualizacji nie mogę się zalogować do serwisu You Tube na obu modelach - pokazuje ,że jest błędny login ,bądź hasło . Natomiast na tablecie ,komputerze ,telefonie normalnie się loguję, nawet zmieniłem hasło i na tych urządzeniach spokojnie mogę się zalogować,a na telewizorach niestety nieeeee?

Co to może być za przyczyna???

Kunowski
Poszukiwacz

Ja w ogóle nie mogę zalogować się na YT na telwizorze. Kodu identyfikującego, o który prosi system w telewizorze, nijak nie da się uzyskać na PC.