anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Youtube 1080p60

quartist
Poszukiwacz

Youtube 1080p60

Witam,

 

zauważyłem, że po ostaniej aktualizacji od Sony(dla 55w805c), zniknęła w aplikacji youtube możliwośc odtwarzania filmów 1080p/60. Pozostaje tylko 1080p oraz 720p/60.

Czy ktoś natknął się na podobny problem u siebie lub może zweryfikowac? Ewentualnie znalazł rozwiązanie problemu?

 

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Trochę mnie wystraszyłeś ale u mnie jest tak XD93

 

DSC09787.JPG

quartist
Poszukiwacz

dzięki za weryfikacje. W obecnej sytuacji widze dwie opcje - wyższe modele jak Twój utrzymały opcje 1080p60 (była i pozostała w odniesieniu do 55w805 gdzie była i została usunięta). W tym miejscu prośba o weryfikacje do użytkowników posiadających telewizor bazujących na sprzęcie zgodnym z 55w805c. Druga opcja to u mnie się coś zepsuło... ale nie mam pojęcia jak to naprawić. Aaaa no i trzecia - pytanie do Sony :slight_smile: ale czy warto... pewnie zaczną od ustawień fabrycznych.

leczyjac
Poszukiwacz

Daj znać, gdzie dokładnie znajdę tą opcję do zmiany rozdzielczości to sprawdzę na w809c. 

quartist
Poszukiwacz

dzięki za zainteresowanie i chęć niesienia pomocy :slight_smile:

 

Aby zweryfikować rozdzielczości na YouTube w pierwszej kolejności na pc najlepiej odnaleść materiał który jest w 1080p/60. Obecnie jest to większośc ale musimy miec pewność że testowy materiał ma. Następnie w aplikacji YT na telewizorze odnajdujemy ten materiał, uruchamiamy, jak leci to pauzujemy i poniżej czerwonej belki odtwarzacza jest szereg ikon. Wybieramy i klikamy ikonę HD. Po kliknięciu powinno po prawej  stronie ukazać sie menu z wszystkimi dostępnymi rozdzielczościami. Na liście powinno byc widoczne 1080p60. Jeżeli jest, to OK. Jeżeli nie, to masz taki problem jak ja.

 

Pzdr.