anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Youtube - okresowy błąd sieci, konieczność logowania

profile.country.en_GB.title
Tempak
Nowicjusz

Youtube - okresowy błąd sieci, konieczność logowania

Witam,

Mam okresowy problem z Sony Bravia Internet Video i serwisem Youtube. Wszystko działa pięknie, logowanie do serwisu działa, wyświetlanie moich ulubionych itd. Ale okresowo, mniej więcej raz na tydzień, może 2 tygodnie, Youtube nadal działa, ale wyświetlenie opcji dostępnych po zalogowaniu, takich jak moje ulubione kończy się komunikatem "błąd sieci". U samej góry oczywiście wygląda to jabym był zalogowany (jest napis Wyloguj i mój login Youtube). Reszta serwisu działa, tzn. najpopularniejsze filmy, najlepiej oceniane, ale jak chcę wejść na moje konto i oglądnąć moje filmy lub moje ulubione - "błąd sieci". Nie pomaga wyłączenie TV (nawet na długi czas). Za to zawsze pomaga wylogowanie się z Youtube i zalogowanie ponownie. Po zalogowaniu - jak ręką odjął, tyle że ponowne wpisywanie loginu i hasła z pilota telewizora nie jest najfajniejszą zabawą, zwłaszcza gdy problem pojawia się dość często. Sporadycznie, ale naprawdę sporadycznie problem naprawia się sam.

Stąd pytanie, czy ktoś ma podobne doświadczenia, co może być powodem i jak temu zaradzić raz a dobrze? Może to kwestia ustawień profilu na Youtube?

Z góry dzięki za pomoc.
Model telewizora: Sony KDL-32EX500

13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Samemu zdarza mi się korzystać z Wi-Fi w telefonie i powiem że będąc przez jedną ścianę trzy metry od routera mój telefon ma problem ze złapaniem sygnału. Router co prawda ma jedną antenę ( więc lepiej niż stary livebox, więc działa w sumie lepiej) ale przez jedną ścianę są problemy.

profile.country.en_GB.title
Tempak
Nowicjusz

To raczej nie wygląda dobrze, chyba że ma ołowiane ściany :) A jak sobie inne urządzenie podepniesz zza ściany typu laptop/netbook, tez masz tak słaby sygnał? Stawiałbym raczej na słabą antenę w telefonie, ewentualnie słabą elektronikę.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mylagos napisał(a):

Samemu zdarza mi się korzystać z Wi-Fi w telefonie i powiem że będąc przez jedną ścianę trzy metry od routera mój telefon ma problem ze złapaniem sygnału. Router co prawda ma jedną antenę ( więc lepiej niż stary livebox, więc działa w sumie lepiej) ale przez jedną ścianę są problemy.



Router routerem, moim zdaniem większość "winy" leży po stronie telefonu. Ja mam u siebie też liveboxa z 1 czy 2 antenami i z odległości 4m mój HTC ma już problem. Na innym routerze (na prawdę dobry z 3 porządnymi antenami) też jest nie wiele lepiej z podobnej odległości. Laptop natomiast bez problemu łapie sygnał.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.en_GB.title
Tempak
Nowicjusz

Przy okazji mały update - wymieniłem łączę z 2Mbit na 15Mbit i niestety problem z logowaniem do YouTube mam nadal. Przyzwyczaiłem się już trochę, ale nadal wkurza mnie to.