anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zdalne nagrywanie na HDD

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Zdalne nagrywanie na HDD

Mam pytanie. Kliknąłem sobie w rekomendacjach na przycisk "włącz zdalne nagrywanie". A potem przeczytałem, że wiąże się to ze zwiększonym poborem mocy przez tv w czasie czuwania. Czy można tę opcję wyłączyć? Przycisk w rekomendacji zniknął. A wogóle z czym się to wiąże? Sterowanie smartfonem jako pilotem działa.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Wielkie dzięki.

Wszystko ok, można wyłączyć tę opcję.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

zgłoszony problem trafił już do naszego działu wsparcia Klienta. Wrócimy z informacją kiedy tylko otrzymamy odpowiedź. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Myślę że tym pytaniem dałeś częściową odpowiedź na inny temat/problem, mianowicie czemu dysk HDD pracuje ciągle. Uważam że funkcja zdalnego nagrywania to dobry pomysł jak jesteśmy poza domem. Wtedy podłączony tv do sieci na tyle czuwa że pobiera info z sieci net że chcesz nagrać program wybierając go z apk na smarcie.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Czekam teraz na wyjaśnienie od Sony czy można to wyłączyć. Konto  na smartfonie usunąłem ale myślę, że trzeba by przywrócić ustawienia fabryczne tv. A w sumie to nie słyszę dysku aby pracował ciągle po wyłączeniu tv, dioda z dysku nie świeci się, czyli tak jakby ta opcja nie działała.

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

Ja mam telewizor 49x8309 u mnie jest że wchodzisz w: 

HOME

USTAWIENIA

SIEĆ 

KONFIGURACJA   SIEĆ DOMOWEJ

ZDALNY PROGRAMATOR REC i jest włącz wyłącz

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Wielkie dzięki.

Wszystko ok, można wyłączyć tę opcję.