anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Znikanie programów z ustawionej własnej listy..

profile.country.PL.title
19560523
Poszukiwacz

Znikanie programów z ustawionej własnej listy..

Witam,

Od miesiąca jestem posiadaczem telewizora KD-65XD8505.

Ogólnie jestem zadowolony ,wszystko jest ok.

Problem dotyczy znikania programów z własnej listy po sortowaniu ,ostatnio znikneło 12 programów.

Korzystam z kablówki ,jakość odbioru bez zastrzeżeń ,dzwoniłem do nich -twierdzą ,że wina jest po stronie telewizora.

Każdy wie ile czasu zajmuje ponowne sortowanie...

Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Jeśli nazwa kanału ulegnie zmianie, jego numer również może się zmienić. W takim przypadku należy przywrócić prawidłowy numer kanału.

Prosze wdrożyć poniższe kroki i posortować kanały ponownie

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/134917/kw/kana%C5%82y

Jeżeli problem nie zniknie bądź będzie występował ponownie, czekamy na informacje

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
19560523
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedż..

Jest to logiczne ,że jak się zmienia nazwa programu ,to może się zmienić jego numer ,ale w moim przypadku znikają takie programy jak TVN HD czy TVP1 HD....nie było zmiany nazwy.

Sposób sortowania w tym tv jest czytelny i nie sprawia kłopotów.

Będę obserwował dalej ,jak znowu się zmieni -dam znać...

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Bartas64
Poszukiwacz

Mam dokładnie to samo na xd93, nazwa tego modelu powinna być xbug93, zaczynam sie przyzwyczajać że jestem beta testerem tego tv

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

a już wychodzi nowy model :tongue:

profile.country.PL.title
Bartas64
Poszukiwacz

te nowe co wyjdą to będzie wczesna alpha, a nasze modele to już w ogóle pójdą w odstawkę i już nic tam nie poprawią

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Spróbuj wyłączyć wszystkie aktualizacje i automatyczne infi. dot. usług cyfrowych i zobaczyćco będzie się działo.

profile.country.PL.title
19560523
Poszukiwacz

Dzięki za podpowiedż...

Od tygodnia jest spokój , ale jak się zmieni  ,to spróbuje tych porad....

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
paul.rosol
Poszukiwacz

Mam to samo. TV jakby obdarzony był sztuczną inteligencją i miał własne humory. Na szczęście jest dostępne oprogramowanie http://download.sony-europe.com/PUB/TV/2015/SonyEditor_installation.exe (nowsza publicznie dostępna wersja http://download.sony-europe.com/PUB/TV/2016/v117/SonyEditor_installation.exe ) dzięki któremu idzie sensownie posortować programy bo sortowanie z poziomu GUI telewizora to chyba dla tych co chcą popełnić samobójstwo ... serio. Tak to wolno działa że idzie sobie podciąć żyły. A tak poświęciłem starego pendrive'a i na nim trzymam kopie listy kanałów.

Wracając do meritum. TV raz na jakiś czas stwierdzi że te a tamten kanał mu się nie podoba i go przerzuci na losowe miejsce. Na obecnym firmware jest zdecydowanie lepiej ale nadal się to potrafi zdarzyć. A wcześniej? Szczytem było jak oglądając jakiś kanał TV zareagował jakby zanikiem sygnału i ... przerzucił sobie ordynarnie kanał który oglądałem na zupełni inny numer a numer który miałem ustawiony stał się pusty. Generalnie RAZ NA MIESIĄC zdarzało mi się rozwalanie kolejności listy programów (SIC!!!). Gdyby nie SonyEditor setedit bym go zwrócił bo irytowało to masakrycznie. Chcesz coś obejrzeć i znowu nie ma, tzn. gdzie indziej bo TV znów miał humorek i sobie stwierdził że tym razem podoba mu się inna liczba.

Dlaczego tyle piszę? By potwierdzić że jak najbardziej takie zachowanie występowało a nawet występuje ale na szczęście już sporo rzadziej.


UP! Właśnie przed chwilą zniknął mi kolejny raz losowy kanał. Przestawił się na daleki numer daleko z tyłu gdzie go widzę w TV Guide ale co z tego skoro tak naprawdę ów numer istnieje tylko w TV Guide bo jest kompletnie niedostępny.