anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Amplituner STR-DH790 Słuchawki WH 1000XM4

profile.country.PL.title
marekizdebski
Poszukiwacz

Amplituner STR-DH790 Słuchawki WH 1000XM4

Witam.

Borykam się z problemem. Posiadam amplituner STR-DH790,ostatnio dokupiłem słuchawki Wh 1000xm4. Próbuję  sparować słuchawki z amplitunerem., ale. ku mojemu zdziwieniu pojawia się komunikat, że nie znaleziono urządzenia.

 W opisie technicznym nie znalazłem informacji o bluethoot czy jest to tylko odbiornik, czy również nadajnik . Wiem, że słuchawki   obsługują format A2DP Oraz AVRCP.  Może przyczyną braku łączności jest brak tych formatów w amplitunerze? 

  •  Dokupiłem nawet adapter bluethoot UGREEN Transmitter/Receiver5.0 po podłączeniu do ampka zostało nawiązane połączenie, ale nie mogę sparować słuchawek. Proszę o pomoc. Co robię źle, gdzie szukać pomocy? 
Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Wszystko działa prawidłowo. STR-DH790 ma WEJŚCIE bluethoot, czyli umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych bezprzewodowo.

Adapter UGREEN Transmitter/Receiver 5.0 też jest odbiornikiem Bluetooth a wiec spełnia dokłednie ta sama funkcję co wbudowany BT amplitunera.

W przypadku tego amplitunera nie ma możliwości przełaczenia BT w tryb nadajnika, a i ten dodatkowy adapter też chyba nie ma takiej funkcjonalności według opisów w sieci.

Trzeba się zaopatrzyć w NADAJNIK BT, podłączyć kablem jack do gniazda słuchawkowego na przednim panelu, zasilanie najczęściej do USB (z tyłu amplitunera jest jedno)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wspomniany adapter UGREEN powinien posiadać przełącznik RX/TX. Jeśli chcemy wysłać dźwięk do słuchawek przełączamy na TX. Opis jego parowania ze słuchawkami powinien być w jego instrukcji.

 

Pozdrawiam