anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z subwoofer WG700

profile.country.PL.title
Sebek3085
Nowicjusz

Problem z subwoofer WG700

Witam

zakupiłem soundbar WG700 i mam problem z subwooferem. Jest połączony, ale dźwięk wydaje kiedy chce. Nowe oprogramowanie, resetuje go przez cały czas. Raz gra raz nie. Z soundbarem wszystko Ok. Nie wiem czy iść reklamować czy może jakieś ustawienia choć to nie jest skomplikowane. Tv Sony również nowy. Połączony kablem hdmi.

moze ktoś miał podobny problem? 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Jest możliwość, że cos Ci zakłóca połączenie bezprzewodowe. Spróbuj przenieść subwoofer w inne miejsce. Najczęściej router WiFi nie lubi sie z soundbarem.

Jest jeszcze możliwość wymuszenia połączenia listwy z subwooferem. Opis w instrukcji obsługi.

Jak nic nie pomoże to tylko serwis. To nie powinno tak sie dziać. 

W ostateczności jest mozliwość połaczenia SW z listwą przewodem jack/jack 3,5mm no ale nie po to sie kupuje system z bezprzewodowym SW żeby łączyć je kablem

 

 

profile.country.PL.title
Sebek3085
Nowicjusz

Dzwoniłem do działu technicznego z pomocą. Pomagali telefonicznie, ale ostatecznie sprzęt wylądował dzisiaj na reklamacji w Media Ekspert. Robiłem wszystko co w instrukcji. Połączenie było przez cały czas, ale Sw nie dawał żadnego dźwięku. Nie wspomnę już ze sprzęt ma 2 tyg razem z nowym tv Sony 

zobaczymy jak się odniosą.