anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacja ze "screen mirroringiem"?

profile.country.PL.title
gosiaczek18
Nowicjusz

Aplikacja ze "screen mirroringiem"?

Witam :slight_smile: mam wieżę MHC-V77DW. Czy znacie jakieś aplikacje, dzięki którym będę miała opcję screen mirroringu? Chciałabym umieć z telefonu przekazać dźwięk z radia internetowego do urządzenia Audio poprzez Wi-Fi. Raz mi się nawet udało ale z jakiejś stronki puścić radio bo wyskoczyła na tej stronce ikona screen mirror ale potem zniknęła i już nie umiem posłuchać radia przez mój sprzęt... Pomocy :slight_smile:

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ten zestaw ma wbudowany Chromecast. Umożliwia przesyłanie strumieniowe ulubionych utworów dostępnych w aplikacjach muzycznych z urządzenia osobistego na głośniki.

 

Możesz słuchać muzyki z różnych internetowych usług strumieniowania za pomocą smartfona, telefonu iPhone itd. z zainstalowaną aplikacją SongPal.

Należy pobrać aplikację obsługującą usługę muzyczną Google Cast.

Jeśli zainstalowano już aplikację obsługującą usługę muzyczną Google Cast, przejdź do kroku . Jeśli jeszcze nie skonfigurowano funkcji Google Cast, wykonaj poniższe kroki.

Szczegółowe informacje na temat funkcji Google Cast można znaleźć pod następującym adresem URL:

http://www.google.com/cast/audio/learn/

 

Dane techniczne i wygląd aplikacji mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  1. Dotknij ikony [SongPal] na smartfonie, telefonie iPhone itd., aby uruchomić aplikację.

    SongPal

  2. Dotknij opcji [MHC-V77DW].

  3. Dotknij opcji [Settings].

  4. Dotknij opcji [Google Cast].
  5. Dotknij opcji [Learn how to cast].
  6. Zapoznaj się z instrukcjami, a następnie znajdź i zainstaluj aplikację z obsługą funkcji Google Cast na smartfonie/telefonie iPhone.
  7. Uruchom aplikację z obsługą funkcji Google Cast.
  8. Dotknij przycisku Cast, a następnie dotknij opcji [MHC-V77DW].

  9. Wybierz i rozpocznij odtwarzanie utworu w aplikacji z obsługą funkcji Google Cast i dostosuj głośność.

    Muzyka będzie odtwarzana przez zestaw audio.