anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S480

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

BDP-S480

Dzisiaj stałem się posiadaczem BDP-S480.Pierwsze wrażenia podobne do poprzednika miałem BDP-S370.Podobne MENU prawie identyczne tzn identyczne :D troszkę więcej opcji w muzyce.Ale do rzeczy ! Po pierwsze czyta wszystko to co poprzednik czyli MKV,xvid,m2ts,mts,itd.Po drugie a może nawet po pierwsze obsługuje dyski NTFS ! ! ! MKV 16 gigowy chodzi jak trzeba :).I z większych zmian obsługuje stronki www ! ! ! . Trzeba przyznać SONY się postarało jak nigdy! Jak na razie to wszystko co mogę na bieżąco dodać wad na razie normalnie nie dostrzegam może coś znajdę to napiszę.

16 ODPOW. 16
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Bardzo możliwe, że laser w Twoim egzemplarzu nie sprawuje się najlepiej. W sklepie powinieneś mieć możliwość wymienienia BR na taki sam model. Dla pewności możesz zabrać którąś z feralnych płyt. Gdyby chodziło tylko o płyty nagrywane to powiedział bym, że przy słabej jakości płycie ma prawo tak być, ale jeśli taki sam objaw jest na płycie oryginalnej a ponadto starszy odtwarzacz spisuje się bez zarzutu to zrobił bym tak jak napisałem powyżej.

MARCUS68-----
Początkujący

Pomijając problemy z odczytem DVD nagranych przezemnie stwierdziłem jednoznacznie ,że odtwarzacz nie odczytuje tylko BR z U.K. pomimo iż mają oznaczenie A,B,C All Regions.Oprogramowanie zaktualizowałem oczywiście do najnowszej wersji niestety niczego to nie zmieniło.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli masz pewność co do pochodzenia płyt to pozostaje tylko podejrzenie o pewne niedostatki w sofcie odtwarzacza. Możesz skontaktować się z serwisem i upewnić się w naszych podejrzeniach.

MARCUS68-----
Początkujący

Podjadę jeszcze do sklepu i przetestuję te nieodczytywane płyty na innym egzemplarzu jesli będzie to samo no to wiadomo a jeśli będą chodzić no to zwalony mój egzemplarz i wtedy serwis.Dzięki za pomoc.

MARCUS68-----
Początkujący

Wczoraj kumpel jeszcze raz dokonał mi aktualizacji oprogramowania i nagle odtwarzacz zaczął czytać wszystkie te płyty z którymi przedtem miał problemy :shock: ,dodatkowo o wiele szybciej odczytuje zdjęcia przez usb z pena. :thumbsup:

Ronnon78
Początkujący

Zakupilem ten odtwarzacz w komplecie z amplitunerem i kolumnami.
Pierwsza rzecz to klopot z napisami w plikach mkv. Odtwarza pliki z tekstami ktore sa zalaczone do sciezki dziwekowej (przycisk subtitle uaktywnia napisy) - zewnetrznych plikow nie widzi.

Co do funkcji Internetowych, flimy z netu odtwarza bardzo dobrze, nie zawiesza sie - minus to bardzo dlugi czas polaczenia z serwerami (tu moga byc problemy po ubu stronach) - lacze mam 24 megabity/s w obie strony.

Pytanie do Was (instrukcja sony jest strasznie do tego lakoniczna) jakie kodowanie i jakie pliki tekstowe maja byc z klipem video aby odtwarzacz wyswietlal napisy?.

Pozdrawiam
Ronnon

---
Edycja:

Już co do kodowania to wiem. Windosowskie CP.
Wiem tez ze DLNA oparte o serwerek synology nie przekazuje plikow tekstowych do tego odtwarzacza - pliki tekstowe sa zaczytywane tylko gdy film leci przez USB (.srt) a szkoda.

Piotrekop
Poszukiwacz

Czy jest gdzies opcja podglądu przebiegu playera?