anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instrukcja obsługi

profile.country.pl_PL.title
doldi5
Nowicjusz

Instrukcja obsługi

Witam gorąco kupiłem radio samochodowe i jak nazło,ść nie ma instrukcji obsługi w naszy języku zato są wszystkie języki świata poza polskim czy ktoś pomoże jest to radio CDX-GT420U. POZDAWIAM mój email emdolder@wp.pl

15 ODPOW. 15
Wojtas------
Początkujący

doldi5 - instrukcję masz na skrzynce. pzdr

spolJimmy1eoxca
Początkujący

Witam !!!

Bardzo bardzo proszę o instrukcję w języku polskim do mojego CDX-GT420U - plisssss
jimmyffc@interia.pl

Wojtas------
Początkujący

Jimmy napisał(a):

Witam !!!

Bardzo bardzo proszę o instrukcję w języku polskim do mojego CDX-GT420U - plisssss
jimmyffc@interia.pl



Jimmy - wysłałem instrukcję na Twój adres.

spolJimmy1eoxca
Początkujący

Dostałem - jesteś WIELKI - serdeczne dzięki i pozdrowienia - aby los obsypał cię złotem :)

profile.country.pl_PL.title
doldi5
Nowicjusz

Dzięki stokrotne, internet czyni cuda, ZNAJOMOSĆ INTERNETOWARÓWNIEŻ, jeszcze raz dziękuje

kotus88
Początkujący

Witam

Poszukuje Polskiej instrukcji obsługi radia Sony 929u jeśli ktoś posiada taką instrukcję bardzo bym prosił o wysłanie jej na maila :)

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

kotus88 napisał(a):

Witam

Poszukuje Polskiej instrukcji obsługi radia Sony 929u jeśli ktoś posiada taką instrukcję bardzo bym prosił o wysłanie jej na maila :)

Pozdrawiam


Witaj,

Instrukcję obsługi przesłałem na adres Twojej poczty.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
kotus88
Początkujący

Dzięki wielkie :D
Szukałem jej wszędzie i nic :), nie wiem jak ty to zrobiłeś ale jestem pod wrażeniem :)


Pozdrawiam i jeszcze raz Dzięki.

gregooor
Początkujący

Witam... to jest nieprawdopodobne żeby taka firma jak Sony sprzedawała sprzęt w polskim opakowaniu, na polski rynek bez polskiej instrukcji obsługi!!!. Bardzo proszę jeśli ktoś ma instrukcję obsługi oraz instrukcję instalacji w języku POLSKIM do radia SDX-GT23 o przesłanie mi na maila gregooor@o2.pl. Z góry dzięki.