anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie mogę podłączyć moich słuchawek MDR-ZX220BT do komputeraz za pomocą Bluetooth.

ROZWIĄZANE
JetSlasher
Nowicjusz

Nie mogę podłączyć moich słuchawek MDR-ZX220BT do komputeraz za pomocą Bluetooth.

Komputer z windows 8.1 nie znajduje mi moich słuchawek. Zastanawia mnie czy wogóle mój model da się podłączyć. Bardzo mi na tym zależy. Proszę o odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Rusin94
Poszukiwacz

problem rozwiązany!

okazało się że system nie mógł zaktualizować sterownika bluetooth (aktualizacja się pobierała, ale nie instalowała, powodem była jakaś awaria systemu), w związku z czym nie wyszukiwał żadnych nowych urządzeń (stare widział bez problemu, tzn. te które były już sparowane kiedyś). Pomogła reinstalacja systemu i aktualizacja do 10.
Dzięki za pomoc mimo wszystko! :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Czy możesz opisać w jaki sposób próbujesz uzyskać połączenie?

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
Rusin94
Poszukiwacz

U mnie występuje ten sam problem, próbowałem wyszukać używając Panelu Sterowania (dalej w sprzęt i dźwięk i dodawanie sprzętu) oraz poprzez zmianę ustawień komputera (Urządzenia -> dodawanie urządzenia). Laptop mam również firmy Sony, Windows 8.1, nie wyszukuje słuchawek, chociaż smartfon łączy się z nimi bezproblemowo

proszę o pomoc 😞

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jaki masz model laptopa?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Rusin94
Poszukiwacz

SVF152A29M z tego co ma napisane z tyłu :slight_smile:

profile.country.PL.title
Yszty92
Użytkownik

1. Sprawdź jakiego producenta masz moduł bluetooth oraz sciagnij najnowsze sterowniki.

2. Odinstaluj stare i zainstaluj nowe

3. wyszukaj i otwórz Ustawienia Bluetooth (PC and devices). Sparuj urządzenia.

4. Jeżeli nie działa otwórz menadzer urządzeń, moduły bluetooth i daj screena co masz. Najprawdopodobniej słuchawi się połączą ale nie jako urządzenie audio.

 
profile.country.PL.title
Rusin94
Poszukiwacz

problem rozwiązany!

okazało się że system nie mógł zaktualizować sterownika bluetooth (aktualizacja się pobierała, ale nie instalowała, powodem była jakaś awaria systemu), w związku z czym nie wyszukiwał żadnych nowych urządzeń (stare widział bez problemu, tzn. te które były już sparowane kiedyś). Pomogła reinstalacja systemu i aktualizacja do 10.
Dzięki za pomoc mimo wszystko! :slight_smile:

profile.country.PL.title
Yszty92
Użytkownik

Na przyszłość można recznie podmienic sterownik, nie trzeba reinstalować systemu :wink: