anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi MDR - AS800BT

Szojbi
Nowicjusz

Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi MDR - AS800BT

Mam problem z połączeniem tych słuchawek z Bluetooth z tabletem i smatronem Samsunga. Oba urządzenia mają wersja  systemu Android 5.1.1. Oba urządzenia w ogóle nie widzą tych słuchawek, a bez problemu​ mogłem je sparować z Lumia 950 xl. Przy próbie połączenia z NFC z Linią w ogóle to nie zadziałało i tak samo w przypadku obu urządzeń Samsunga

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, co prawda nie mam tych konkretnie słuchawek, ale mam 1000x i wydaje mi się, że sposób parowania z urządzeniami jest taki sam albo podobny, w moim przypadku trzeba przytrzymać przycisk włączania słuchawek na ok 7 sek, wtedy słuchawki szukają nowych urządzeń do sparowania. Po włączeniu BT w telefonie, ustaw go na widoczny dla innych urządzeń. Myślę, że to powinno załatawić problem (u mnie z huwawei pomogło), może też tak być, że po wykryciu będzie prosił o hasło, to wtedy wpisz 0000 :slight_smile:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Być może trzeba wykonać reset słuchawek do ustawień fabrycznych.

 

Wyłącz zestaw nagłowny, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny przez ponad 15 sekund.

Wskaźnik (w kolorze niebieskim) mignie 4 razy i zostaną przywrócone fabryczne ustawienia zestawu nagłownego. Usunięte zostaną wszystkie informacje o parowaniu.

 

Jeśli zestaw nagłowny nie działa prawidłowo po przywróceniu ustawień fabrycznych, zasięgnij porady w najbliższym punkcie sprzedaży produktów Sony.

 

Pozdrowienia!