anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony WH-1000xm3 Firmware 4.5.2

profile.country.PL.title
Craffty
Nowicjusz

Sony WH-1000xm3 Firmware 4.5.2

Witam Serdecznie całą społeczność Sony.pl.

 

Około 3 miesiące temu kupiłem nowe słuchawki Sony WH-1000xm3 w Sklepie Euro RTV AGD, piszę do państwa ponieważ nie wiem czy mam problem z Moimi słuchawkami czy ogólnie coś się dzieje Złego, mianowicie gdy mam Włączoną Opcję Noise-Cancelling podczas zwykłego przemieszczania się pieszo słyszę "Trzaski", nie są to te tak zwane "Kliknięcia", są to trzaski, dzieje się to wtedy gdy trochę szybciej Idę, już nie wspominając gdy Biegnę, tak jakby głośniki w środku się ruszały, dzieje się tak nie zależnie od poziomu głośności nawet gdy wyciszę muzykę całkowicie lub ją wyłączę, czy to normalne? Jednak słuchawki Hi-End kosztujące ponad 1300zł nie powinny mieć raczej takich problemów Prawda? Drugą rzeczą natomiast jest problem z Głośnością, podczas Głośnego Słuchania Muzyki (suwak na 100%) przy Noise Cancellingu głośniki tak jakby "nie wyrabiają dźwiękiem", dodam iż nie są to Opóźnienia, lecz tak jakby Odbijały się od jakiegoś elementu obudowy, Problemu "nie ma" gdy wyłączę całkowicie noise-cancelling, generalnie chyba jest za dużo Bassu po aktualizacji 4.5.2, dodam iż nie "stroiłem" tych słuchawek żadnymi Korektorami dźwięku, nawet tym wbudowanym w Aplikacje Sony Connect.

Podczas słuchania muzyki korzystam głównie z telefonu marki Apple iPhone 7, dodam również, że problem jest ten sam gdy korzystam z innego urządzenia, np Laptop oraz Huawei p30, który ma wbudowane kodeki LDAC.

 

Liczę na pomoc z Państwa strony, ponieważ nie wiem co z tym robić.. mieszkam w dużym mieście w którym hałas jest nie do zniesienia, noise-cancelling jest dla mnie bardzo ważny.. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć Craffty,

skonsultowałam to z naszym działem technicznycm i niestety w tej sytuacji, gdy ustawienia fabryczne nie pomogły, tak jak i aktualizacja, a dodatkowo słyszalne są trzaski słuchawek, należy zgłosić je do serwisu celem diagnozy.

Naprawy serwisowe można zgłaszać samodzielnie poprzez poniższą stronę internetową:
http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

 

Dodatkowo podaję dane kontaktowe do Sony Support w razie, gdybyś chciał jeszcze z kimś o tym porozmawiać. Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz online: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Trzaski w tych słuchawkach to chyba norma. Ja raz wysłałem na serwis. Wymienili pałąk. Chciałem inne, nowe słuchawki z innej serii produkcyjnej. Niestety po 3 tygodniach od wymiany - dźwięk, trzask zaczyna powracać. I to za 1300zl . Jestem wkurzony. 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Pytanie tylko czy owe trzaski to jest odgłos tłumienia hałasu czy trzask tworzywa, z którego wykonane są słuchawki.

 

Generalnie tego typu słuchawki niespecjalnie nadają się do biegania w nich, to nie jest konstrukcja przeznaczona do aktywności fizycznej. Redukcja szumów, nawet w słuchawkach sportowych (WF-SP900) z NC, dość słabo tłumi wstrząsy powstałe podczas biegu - powstaje właśnie swego rodzaju opóźnione dudnienie więc znacznie przyjemniej korzysta się z nich bez redukcji hałasu, zwyczajnie słuchając muzyki trochę głośniej.

 

Co do "dużych" basów - 1000MX3 mają taką charakterystykę. One są dość specyficzne właśnie w tym względzie i być może po prostu Twoje ucho nie toleruje nadmiaru basów. Sugeruję sprawdzić ustawienia EQ w iPhone oraz ewentualnie skorygować poziom niskich tonów w aplikacji i dobrać je do swojego gustu. 

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Jeśli chodzi o moje trzaski to są to raczej trzaski plastiku. Jest to strasznie irytujące jeśli chodzi o jakość do ceny :wink: ogólnie odradzam kupowania tych słuchawek właśnie ze względu na jakość plastiku. Najchętniej wymieniłbym na nowe z  innej partii - ale obawiam się że jak odeślę znowu na gwarancję to zostanie wymieniony pałąk, a to nic nie daje. Straszne uczucie jeśli kupujesz coś za 1/3 miesięcznego wynagrodzenia i jesteś rozczarowany ;( 

profile.country.PL.title
tunek78
Nowicjusz

Witam kolegę.

Jestem bardzo ciekawy jak się zakończyła ta historia. SONY pomogło?

Czy może jednak olali problem i zbywali cię na wszystkie sposoby ?

Pozdrawiam serdecznie. 

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Cześć, tutaj akurat za każdym razem (trzy razy reklamacja) wymieniali pałąk. Skorzystałem jednak z prawa rękojmi - po trzech nie udanych naprawach przysługuje zwrot pieniędzy, wymiana przedmiotu na nowy. Jednak z rękojmi skorzystałem już ze sklepem (Mediaexpert) - dostałem całkiem nowe słuchawki. Jednak z tym samym skrzypieniem :wink: uznałem że to wada fabryczna. Po jakimś czasie kupiłem b/w px7 S2 i jestem przeszczęśliwy. Dodam tylko że posiadam też Sony wf1000xm4 (pchełki) i kiedy bateria zaczynała szybciej schodzić to Sony bez problemu wymienił słuchawki na nowe. Z serwisu Sony jestem zadowolony

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Druga uznana reklamacja z tytułu rękojmi i sprzedawca nie ma możliwości odrzucenia odstąpienia od umowy.