anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

soundbar ht ct 80

profile.country.PL.title
bajera
Poszukiwacz

soundbar ht ct 80

problem z odtwarzaniem plików mp3 poprzez usb.Brak pamięci ostatnich przesłuchanych utworów,wyłączenie oraz ponowne uruchomienie powoduje słuchanie wszystkiego od początku.Przy katalogu np. 300 utworów to jest uciążliwe.Może problem jest po mojej stronie w kwestii ustawienia,proszę oewentualne porady,swoją drogą wydaje mi się to bardzo dziwne gdzie jakieś tanie mp grajki posiadają taką pamięć a tu taki sprzęt?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Konsutlowałeś się już z serwisem?

profile.country.PL.title
bajera
Poszukiwacz

jeszcze nie ,myślałem że tutaj dostanę odpowiedź czy to jest awaria czy to tak po prostu ma ,a może ktoś spotkał się z takim problemem

profile.country.PL.title
bajera
Poszukiwacz

od lat kupuję sprzęt sony i nigdy nie miałem żadnych problemów,dlatego że wszystko było bezawaryjne.Teraz kiedy potrzebuję tylko informację czy sprzęt ma jakąś awarie czy to jest po prostu brak konkretnej funkcji zaczynają się schody i bardzo mi się to nie podoba.Chciałem zasięgnąć inormacji u żródła więc próbuję się dodzwonić na nr telefonu który jest podany wraz z instrukcją obsługi sprzętu,są to adresy europejskich przedstawicielstw sony dzwonię na adres w Warszawie i po podanym numerem odzywa sie jakieś centrum medyczne ponawiam bo myślę że pomyłka ,ale jednak nie pomyłka.Znajduje kilka innych adresów serwisowych które między innymi serwisują sony i też nie mogę dostać konretnej odpowiedzi,jestem zawiedziony,porażka

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w tej sprawie z supportem Sony - oto ich stanowisko w tej sprawie:

Po każdym włączeniu na nowo sprzęt wczytuje wszystkie podłączone urządzenia (w tym USB), więc lista odtwarzania odczytywana jest od nowa.

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
bajera
Poszukiwacz

I jest konkretna odpowiedź, gdybym miał taką informację zastanawialbym się nad kupnem czegoś innego dziękuję pozdrawiam