anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000XM3

wudson
Nowicjusz

WH-1000XM3

Problem z mikrofonem do romzów przez bluetooth.  

Gdzie się udać. Pain na infolinii powiedziała zeby zarejestrować i zamówić kuriera po słuchawki bo ponoć znany temat. Ale mi wyskakuje, że ten produkt nie podlega door to door. Jestem ze śląska (Katowice).

Chyba że jest to problem z softem ? Rozmówca mnie nie słyszy.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@wudson zgłosiłem Twój problem do supportu. Jak będzie odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Oto odpowiedź z Supportu Sony:

 

"Prosimy o cierpliwość, rejestracja powinna być dostępna niebawem.

 

Klient może również bezpośrednio skontaktować się z naszym autoryzowanym centrum serwisowym dla słuchawek (dla regionu śląskiego) oraz umówić się samodzielnie na naprawę:"

 

Sontronic
ul. Czarneckiego 9a
61-538 Poznań
http://sontronic.pl/
(61) 833-49-41

profile.country.PL.title
Paul_1971
Użytkownik

Witam,

 

@wudson jesteś zadowolony z zakupu tych słuchawek? Po jakim czasie mikrofon przestał Ci działać? Miałeś może jakieś inne problemy podczas ich użytkowania? 

 

Pytam bo dość długo zastanawiałem się na kupnem tego modelu ale finalnie wybrałem konkurencyjny model Bose QC35 II, chociaż wciąż kusi mnie ich zakup... ale z tego co piszesz rozumiem, że wciąż posiada on wady fabryczne a obsługa serwisowa jest kiepska.

 

Będę wdzięczny za szczerą opinię w temacie i krótką recenzję. Czy teraz po czasie zdecydował byś się ponownie na ich zakup?

 

Pozdrawiam

Paweł

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Zakłócenia dźwięku podczas rozmowy telefonicznej zdarzały się w pierwszych seriach słuchawek.

 

Aktualnie słuchawki są wolne od tej przypadłości, a wadliwe egzemplarze są naprawiane w serwisie.

 

Pozdrowienia! 

profile.country.PL.title
Paul_1971
Użytkownik

Ciekawe porównanie, co prawda w zestawieniu jest "tylko" model WH-1000XM2, ale polecam zainteresowanym przed jakimkolwiek zakupem słuchawek premium:

 

https://youtu.be/TZbTVtAso-Q

 

Pozdrawiam

Paweł