anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

widzę że dosyć mocno Cię interesuje nowy tablecik Sony :nauseated_face:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Od początku nie ukrywam, że jestem nim zainteresowany. Tym bardziej fajnie jest wiedzieć, czy SONY S dołączy do wielu tabletów (10.1 itd.), które będą miały aktualizację do 'lodowej kanapki'.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Sony Ericsson zapowiedział, że wszystkie telefony z 2011 będą miały aktualizację do 4.0
A jak dobrze wiemy SE to już właściwie Sony, więc jest spora szansa, że S-ka też będzie z nowym Androidem.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c69

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Wyczytałen na vaioblog.pl coś takiego: Po pierwsze, jeżeli zastanawia Was fakt, czy najnowszy system Ice Cream Sandwich będzie dostępny na Sony Tablet S czy Sony Tablet P to bez skrupułów odpowiem… nie mam najmniejszego pojęcia. Chętnie przekażę Wam tą nowinę jak tylko oficjalnie zostanie przekazana jednak na chwilę obecną nie ma jak potwierdzić tego faktu. Choć prawdę mówiąc przyglądając się, że system pojawi się na Motoroli (właścicielem jest Google) o podobnej konfiguracji sprzętowej to nie widzę najmniejszych przeciwwskazań. Pewnie niebawem się dowiemy.


Trzeba cierpliwie czekać :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

lio napisał(a):

"Premiera Androida 4.0 i deklaracje dostawców telefonów w żaden sposób nie wróżą dobrze na przyszłość. Oczywiście, aktualizację otrzymają „wybrane telefony” i ich użytkownicy powinni być szczęśliwi. Problem jednak w tym, że w dalszym ciągu dokładnie nie wiadomo, które urządzenia otrzymają ten zaszczyt oraz kiedy właściwie będzie miało to miejsce. Ostatnie porozumienia pomiędzy Google a producentami zobowiązały tych drugich do aktualizowania sprzedawanych przez siebie smartfonów przez okres co najmniej 18 miesięcy (o ile pozwolą na to parametry sprzętowe), jednak nie określiło w jakim czasie aktualizacja ma zostać udostępniona."

mówiąc krótko trudno powiedzieć kiedy :) ale raczej na pewno


cieszę się i czekam.
Od dziś czekam bardziej, bo jestem właścicielem. Zaktualizowałem do 3.2 i nie pogniewam się na możliwość przejścia do 4.0 :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Kris gratuluje zakupu! Jak tam pierwsze wrażenia? czy faktycznie jakośc wykonania obudowy jest kiepska?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

destin6 napisał(a):

Kris gratuluje zakupu! Jak tam pierwsze wrażenia? czy faktycznie jakośc wykonania obudowy jest kiepska?


Nie odniosłem takiego wrażenia. Nie wiem, czego ludzie oczekują i co dla nich znaczy, że obudowa jest kiepska. Zapewne chodzi o to, że sam tablet jest lekki, przez co nie wzbudza zaufania u tych, którzy muszą mieć cegłę w ręce by stwierdzić,że mają coś w ręce :smileyhappy:

Jak pierwsze wrażenia ? Bardzo dobrze. Aktualnie ogarniam się z plikami, aplikacjami itd. To mój pierwszy android :c20
Fajnie leży w łapce. Bardzo fajnie :D
Reaguje b.szybko na dotyk. Nie ma lagów jak niektóre inne tablety z androidem (np. przy zmianie ekranów). Żal mi 3G, a właściwie tego, że 3G jest tylko przy 16GB. To za mało pamięci, bo przecież odchodzi nam kilka GB na system, nakładkę itd. Jeżeli przy wersji 32GB mam do dyspozycji jedynie 24, to nie chcę wiedzieć ile bym miał przy 16GB ;-)
Ja to chciałbym wersję 128GB + 3G, no ale nie wiedzieć czemu producenci nie ładują takich dużych dysków. Jeszcze.
Jak będę mieć chwilkę to napiszę coś jeszcze., ale nie w tym wątku ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Gratulacje i niech Ci służy! :thumbsup:

Ja tam sie nie znam, ale nie da sie tam wsadzić czegos takiego: 128GB?

------------------------------
fotoamator