anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Program Trustlook Antivirus - zalecany przez Sony?

ROZWIĄZANE
Olek79STXZ
Poszukiwacz

Program Trustlook Antivirus - zalecany przez Sony?

Jestem ciekaw i prosiłbym o informację, jak firma Sony odnosi się do znalezionej na portalu społecznościowym poniższej informacji (w razie potrzeby mogę dosłać wykonane zrzuty ekranu), cyt.: "Najświeższe wiadomości dla użytkowników SONY! Najwięcej użytkowników SONY nie zdają sobie sprawy, że mają prawo do przedłużenia ich żywotności baterii poprzez zainstalowanie aplikację darmo Zabezpieczenia ich SONY. Jedno kliknięcie, aby podwoić żywotność baterii i zwiększyć szybkość o 50%. Kliknij, aby zainstalować Trustlook!". Składnia tego wpisu wskazuje na tekst obcojęzyczny przetłumaczony na polski średniej jakości translatorem automatycznym / internetowym lub przez domorosłego tłumacza, co nie wzbudza zaufania. Czy firma Sony (lub ktoś z użytkowników urządzeń Xperia korzystający jednocześnie z powyższego programu) może potwierdzić sugerowane tym tekstem dobrodziejstwa dla urządzeń z rodziny Xperia lub współpracę z producentem programu i dedykowanie go dla wspomnianych urządzeń? Jeśli nie, może warto byłoby zdementować tą kwestię przynajmniej na forum (by dotarła do maksymalnej liczby użytkowników urządzeń Sony i ostrzec przed nieprawdziwą informacją lub zadziałać ostrzej, na poziomie "między firmami").

Z góry dziękuję za pomoc w tej kwestii.

 

 

Tagi (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Niestety wyłącznie Sony Mobile może odpowiedzieć na to pytanie. Najlepiej skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: +48 22 22 77 444, lub wysłać maila pod adres: questions.pl@support.sonymobile.com

Dodatkowo przesyłam link do strony Sony Mobile:

http://www.sonymobile.com/pl/

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Barbara_K

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Niestety wyłącznie Sony Mobile może odpowiedzieć na to pytanie. Najlepiej skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: +48 22 22 77 444, lub wysłać maila pod adres: questions.pl@support.sonymobile.com

Dodatkowo przesyłam link do strony Sony Mobile:

http://www.sonymobile.com/pl/

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Barbara_K