anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki headset PULSE 7.1

profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Słuchawki headset PULSE 7.1

Witam mam takie pytanko mam słuchawki PULSE 7.1 SONY od ps4 podłączam je do laptopa po kabelku z jackiem jest ok, bezprzewodowo do ps4 i ps3 wszystko chodzi, podpinam do tableta Z2 i cisza słuchawki oryginalne z tableta chodzą ok ,oriętuję sie ktoś w czym problem.

3 ODPOW. 3
xrobak
Poszukiwacz

Dziwna sprawa. A czy działają z innymi urządzeniami niż konsole i laptop?
profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Podpiołem do amplitunera SONY też nie chodziły zmieniłem kabel, z laptopem chodziło ale myślałem że to może kabel,zmieniłem,zaczołem się bawić tymi słuchawkami i przełączyłem na OFF w słuchwkach ku mojemu zdziwieniu słuchawki zaczeły chodzić co prawda nie da się zmienić na inne tryby dżwięku ale chodzą i z tabletem jak i amplitunerem ale musi być OFF w słuchawkach i dalej nie wiem dlaczego tak się dzieje w laptopie w PS3,PS4,PSvita chodzą normalnie a jak podpinam do tableta czy do amplitunera to muszą być wyłączone.:smileymrgreen:

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj leon1070

 

Twoje słuchawki oferowane są przez Playstation w związku z tym o ich specyfikacje
należałoby zapytać Playstation pod numerem telefonu:
0 801 230 000, lub wysyłając mail pod adres: pomoc@playstation-cok.pl
 
Ewentualnie o sposób konfiguracji Tabletu Z2 można dopytać się w Sony Mobile pod
 numerem telefonu:
+48 22 22 77 444, lub wysyłając maila pod adres: questions.pl@support.sonymobile.com
 
Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J