anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony E3. Problem z kartą SD

ChevyWolfs
Nowicjusz

Sony E3. Problem z kartą SD

Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien problem z kartą SD (32 GB) w moim telefonie. Mianowicie, gdy dostaję powiadomienie, iż konczy mi się pamięc wewnętrzna, postanowiłem przenieść zdjęcia/video na kartę SD. I tutaj jest cały problem. Przeniosłem je, miejsce zwolnione wszystko ok. I nie mogę teraz, czy to przez aplikację w telefonie, czy przez komputer tych zdjęć wyświetlić. Tak samo z video. Zdjęcia się uszkadzają (Nie można ich otworzyć) a z video jest tylko zdeformowany dźwięk MP4. Tak samo gdy w aparacie ustawiam z "pamięc wewnętrzna" na "Karta sd" to gdy zrobię zdjęcie, pojawia się napis "Nie można było zapisać". Nie rozumiem o co może z tym chodzić. Telefon kupiony nowy, dokładnie około 20 dni temu, a karta również zakupiona około 7 dni temu. Ktoś wie co może z tym być nie tak?

5 ODPOW. 5
sen_Q_wery_macz
Poszukiwacz

Jesli masz taka mozliwosc sprawdz ta karte w inny urzadzeniu/czytniku... ewentualnie sprawdz inna karte w telefonie czy odczytuje/zapisuje prawidlowo. Ja bym obstawial uszkodzona karte... jaka to firma tak przy okazji?

ChevyWolfs
Nowicjusz

Miałeś rację! Zmieniłem moją nową na starą (2GB) i ona i odczytuje, i zapisuje... Nie rozumiem jak tamta karta może być "uszkodzona" mimo wszystko. Wklejam zdjęcie obu kart. http://ibin.co/1nedlLnFE3Bi

Edit: Przełożłem kartę 32GB z powrtem, i nagle zaczęła działać. Jeżeli chodzi o zdjęcia. Przez kilka następnych dni postaram się przetestować ją, czy wszystko działa jak powinno. Gdyby jednak nie, to napiszę ponownie. A gdy jednak, zamknę temat. Dziękuję za pomoc.

sen_Q_wery_macz
Poszukiwacz

Sam sie zastanawiam nad zakupem karty do mojego Z3TC... kupowales moze na allegro i tak ona wygladala:

http://xxxxxx

bo na ten typ jest bardzo duzo reklamacji z tego co widziale w komentarzach roznych sprzedajacych.

 

Wpis został edytowany, ponieważ zawierał link do strony służącej celom komercyjnym

ChevyWolfs
Nowicjusz

Kupowałem trochę tańszą, i to nie jest do końca ta. Jest za to podobna, i moja również miała adapter.

sen_Q_wery_macz
Poszukiwacz

Obawiam sie, ze za dobra nowa karte micro sd 32GB trzeba zaplacic od ~50-60zl wzwyz, tansze to niestety odrzuty z produkcji albo chinska tandeta... najtansze dostepne to firmowe goodram polskiej produkcji (chyba nawet z dozywotnia gwarancja) lub adata...