anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Xperia Tablet Z - problem z ładowaniem i właczeniem tableta

ROZWIĄZANE
PrecikowskiM
Poszukiwacz

Sony Xperia Tablet Z - problem z ładowaniem i właczeniem tableta

Witam.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem tabletu Xperia Z. Do wczoraj było wszystko cacy, bez problemów. Właśnie, do wczoraj ...

Ale do rzeczy. Mam problem z ładowaniem.

Po całkowitym rozładowaniu się baterii (mowiąc "całkowite" mam na myśli stan naładowania bateri, w którym tablet sam sie wyłącza) nie mogę naładować go ponownie ani właczyć. Po podłączeniu ładowarki nic sie nie dzieje. Po jakimś czasie dioda zaczyna świeci ciągle na czerwono. Tablet mimo długiego ładowania nie chce sie właczyć. Kabel jest sprawny - ładuje telefon Xperia Z. Przycisk On/Off również działa, ponieważ gdy nie mam podłączonej ładowarki i chcę włączyc tablet, dioda trzykrotnie miga na czerwono.

Czy ktoś miał podobny problem?
Czy macie jakieś pomysły na rozwiażanie mojego problemu?
Z góry dziekuję i pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Proponuję się skontaktować z Sony Mobile oto dane kontaktowe:

Telefon: +48 22 22 77 444
E-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
xrobak
Poszukiwacz

Czyli od momentu toego "totalnego" rozładowania nie udało się uruchomić tabletu?

 

PrecikowskiM
Poszukiwacz

Niestety nie, tablet nadal "martwy"....

xrobak
Poszukiwacz

Miałem takie chwile stresu w asusie. Tablet jakiś czas leżal nie naładowany i po podłączeniu ładowarki nie było rzadnej reakcji. Nie wiem jak nie wiem kiedy ruszyło. Sprawa powtarzała się kilka razy, ale to były przypadki ekstremalnego rozładowania i nie chodziłem z tym po serwisach. Myślę, że należy jednak sprawę zgłosić w serwisie a nie gdybać.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Proponuję się skontaktować z Sony Mobile oto dane kontaktowe:

Telefon: +48 22 22 77 444
E-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

 

Pozdrawiam

kris1035
Nowicjusz

witam napisz czy rozwiazales problem bo ja rowniez mam identyczny problem ze swoim tabletem xperia z