anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY Xperia Tablet Z

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SONY Xperia Tablet Z

SONY zaprezentowało nowy tablet: Xperia Tablet Z

W skrócie:

- 10,1 cała

- rozdzielczośś 1920×1200 pikseli (Mobile Bravia Engine 2)

- czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 o taktowaniu 1,5 GHz

- 2 GB pamięci RAM

- 32 GB przamięci wbudowanej

- slot kart microSD

- aparat Exmor R o rozdzielczości 8,1 Mpx

- NFC

- LTE

- głośniki ze wsparciem dźwięku przestrzennego S-Force

- obudowa grubości 6,9 mm

- 495 gramów

- Android 4.1 JellyBean

- bateria 6000 mAh pojemności

- wodo- i pyłoszczelny



http://www.tabletowo.pl/wp-content/uploads/2013/01/wpid-xperia-tablet-z-1358738906.jpg

Message was edited by: Lajam.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
44 ODPOW. 44
edyta4
Poszukiwacz

Zakupiłam s
tablet Z 22 czerwca. Od pierwszych dni tablet wiesza się kilka razy na dzień. Np. Podczas przeglądania stron internetowych, słuchania muzyki, podczas gry. Zawiesza się jyz pi 5 minut. Raz zawiesił się podczas uruchamiania. Do powyższej wady dosza jeszcze awaria kart sd. Nawt nie wiem od kiedy ale zauważyłam że nie widzę karty sd. Karta też firmy sony. Sprawdziłam że karta jest ok i tablet nie widzi też innej karty. Będę zodac zwrotu kasy lub wymiany toqaru na nowy, na podstawie niezgodności z umową. Kupiłam go niestety w sklepie Sony Center, a nie przez internet więc pewnie czeka mnie batalia. Jestem skłonna iść do sądu bo tablet kosztował 2600zł! Wersja z LTE.Poza wymienionymi wadami tablet bardzo mi się podoba ale jednak wątpię że to jest wadą pojedynczego egzemplarza i ciągłe wieszanie się to może być normą w tym sprzęcie. Generalnie nie jest wart swojej ceny.
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Przykro słyszeć, że natrafiłaś na taki egzemplarz. Tak egzemplarz, bo na pewno takie zachowanie nie jest normą. Gdyby tak było, produkt dawno zostałby wycofany ze sprzedaży.
Skorzystaj ze swoich praw i złóż reklamację.
Nie wiem skąd to błędne przekonanie, że czeka cię batalia??? Nie wiem dlaczego też narzekasz na salon? Jeszcze nie spróbowałaś, a już zakładasz najgorsze. Pracownicy salonu na pewno ci pomogą.

Powodzenia i obyś jak najszybciej cieszyła się sprawnym tabletem.

PS. Na koniec mała prośba. Pamiętaj proszę, w przyszłości, o polskich znakach diakrytycznych, pilnowaniu literówek i ortografii :slight_smile:
edyta4
Poszukiwacz

Przepraszam za okropne błędy i literówki ale z pośpiechu wysłałam post bez sprawdzenia tekstu. Mam nadzieję że sprawa zakończy się pomyślnie - będę informować.
profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

edyta4, jeśli poczytałabyś to forum przed zakupem swojego tabletu to pewnie byś go nie kupiła. ja jestem "szczęśliwym" posiadaczem eski i już się zdecydowałem, że to mój pierwszy i ostatni tablet tej firmy.

Zdesztą jak wejdziesz na forum anglojenzyczne zobaczysz, że jest to stosunkowo typowe dla posiadaczy tabletów z logo sony.

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

 
thai12
Nowicjusz

Chciałbyjm wiedzieć gdzie znajdę listę obsługiwanych modemów przez tablet Sony Z ?

Tego w papierach chyba nie ma, a czy jest może to wpisane gdzieś w tablet w systemie?

 

Testowałem takie modemy:

Huawei e220 , Huawei e173 ,  Huawei e372 ale są problemy ze współpracą więc domyślam się, że te modemy nie są obsługiwane. próbowałem dodać je sam do obsługi patentami znalezionymi w necie, ale albo nie potrafię albo ie wiem czemu to nie działa skoro innym na innych tabletach pomaga.

 

Więc jakaś pomoc jaki inny zakupić, który bedzie zgodny, gdzie to znaleźć?

 

*Loo masakra rejestracja tu to jak wyprawa przez las w cambodia :devil:

thai12
Nowicjusz

No i co! Człowiek płaci gruby hajs za urządzenie, ale żadnych informacji na temat danego problemu znaleźć nie może.

Tak samo na stronie forum SONY. To zatrudnijcie kogoś ludzi bez pracy jest masa, za te 1600 zł i niech siedzi i odpowiada na problemy na tym forum inaczej jaki sens jest działania takiego forum i strony www skoro więcej informacji mozna dowiedzieć się z innyhc for a to nic.

 

Druga sprawa producenci tańszych urządzeń lepej dbają o klientów bo i w tablecie jest informacja jaki modem współpracje, albo w instrukcji a tu co ZONK.

 

Trzeba się przezucić na ZOPPO albo coś innego chyba tańszego, ale lepszego bo SONY coś ne spełnia wymagać ceny za jakie się kupuje produkty.

 

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

 
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie dowolnego modemu typu MIFI, który udostępnia własną sieć WiFi.

 

PS. Ta platforma jest Forum Użytkowników sprzętów firmy Sony, a nie sposobem komunikacji między użytkownikami a firmą. Nie widzę powodu dlaczego moderator miałby ustosunkowywać się do problemów czy próśb w imieniu Sony? Moderator to zwykły użytkownik z nieco większymi uprawnieniami, a nie pracownik firmy Sony.

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik