anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

udostępnianie internetu z komórki na tablet

profile.country.pl_PL.title
necki6
Początkujący

udostępnianie internetu z komórki na tablet

Witam,

mam Tableta Sony bez 3G. Chciałbym go połączyć z z komórką SE Xperia mini pro (też android) za pośrednictwem BT/WIFI/kabla usb (wszystko mi jedno) tak bym mógł przeglądać Internet na Tablecie. Macie jakiś pomysł?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Jasne! Opcja ta to po prostu tethering.

Przejdź do ustawień telefonu i zakładce "połączenia sieciowe" (nie mam komórki przy sobie, ale tam gdzie są ustawienia WiFi) powinieneś mieć opcję stworzenia sieci WiFi i dzięki niej udostępnienie internetu. Ja pracuje na Desire Z ale praktykowałem to rozwiązanie wiele razy.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
necki6
Początkujący

niestety, w ustawieniach sieci zwykłych i bezprzewodowych nie mam opcji tetheringu ani tworzenia hotspotów. Menu i jego zawartość jest prawie identyczne jak tablecie. Soft w telefonie mam aktualny. Proszę o pomoc.

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

necki6 napisał(a):

niestety, w ustawieniach sieci zwykłych i bezprzewodowych nie mam opcji tetheringu ani tworzenia hotspotów. Menu i jego zawartość jest prawie identyczne jak tablecie. Soft w telefonie mam aktualny. Proszę o pomoc.



Masz na pewno aktualny system?

Dziwna sprawa, bo Sony Ericsson robił nawet specjalną akcję promocyjną:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BfjfmO9EyAs

Jeżeli nie znajdziesz opcji w ustawieniach proponuję np.
Poradnik udostepniania internetu z Xperia Mini Pro na forum Android.com.pl

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
necki6
Początkujący

gdy chcę zaktualizować to otzrymuje komunikat że mam aktualny soft - więc na tej podstawie twierdzę że mam aktualny. W informacjach o soft telefonie mam podaną wersję 2.1-update1.

oddalamy się od tableta. :c18