anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W809C Androit

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

KDL-43W809C Androit

Nowy ciekawy temat dla tego typu TV. Mam tablet Sony Z 2 Androit, z którym mogę połączyć słuchawki Sony  1RBT  bezprzewodowo (poprzez Bluetooth), ale niestety nie można tego zrobić z Sony TV Androit (też ma technologię Bluetooth) - trzeba  kupić drugie słuchawki, lub słuchać programu TV przez dość długi kabel podłączy do wejścia słuchawek w TV.   Może kiedyś firma Sony tak synchronizuje swoje produkty bym nie musiał kupować dodatkowego sprzętu (a może o to chodzi).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Wszystko jest OK. Sprzedawca trochę pomógł i nie ma juz problemu z parowaniem słuchawek z wejściem w TV.  Całkiem inny odbiór przez słuchawki Sony 1RBT.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie chcę mi się wierzyć, że inne są jakieś specjalne słuchawki które zadziałją z tym modelem TV. Bluetooth w tym TV służy tylko do bezprzewodowego subwoofera.

 

Do tego dodam, że możesz kupić nadajnik bluetooth, który podłączasz do wyjścia słuchawkowego TV i już możesz korzystać z dowolnych słuchawek z funkcją bluetooth. Cena nadajnika waha się w granicach 100-150 PLN. Dostępny na znanych portalach aukcyjnych.

 

Sam przymierzam się do takiego rozwiązania.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Wi tam.  Dziękuję za informację. Jeżeli taki nadajnik będzie na aukcji, to kupię. Sklep Sony podpowiedział, że można korzystać ze słuchawek bezprzewodowych model MDR DS 6500 SOUND 3 D.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

MDR DS 6500 ma zarówno wejśce cyfrowe (S/PDIF) jaki i analogowe (Cinch). To pierwsze zwłasza jest wygodne przy podłączeniu do TV. Gdyż dźwięk pomiędzy TV a słchawkami przełączysz za pomocą wyboru Wyjścia Audio Głosniki/System audio.

 

Rozwiązanie, które ja zaproponowałem korzysta z wyjścia słuchawkowego TV, ale współpracuje z różnymi typami słuchawek działąjącymi po bluetooth.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Dziękuję za pierwszą wiadomość, kupiłem nadajnik z Bluetooth za 190 zł. (jeszcze nie mam w domu). Sprzedawca informuję, że jest to odpowiednie urządzenie które połączy TV z moimi bezprzewodowymi słuchawkami.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Kupiłem nadajnik  Multipoint Bluetooth Transmitter  na alegro od sprzedawcy Avantree. Ponieważ nie ma instrukcji po polsku (dlaczego to tak jest, czyżby Polaków nie traktowali poważnie), sprzedawca napisał co zrobić, by urządzenie zadziałało. Nic z tego i nie wiem czy jest takie urządzenie, z którego będę mógł słuchać bezprzewodowo programów z TV.  Kilka sekund wystarczy do połączenia bluetooht w mojej starej komórce Nokia 6700C i słyszę muzykę w słuchawkach Sony 1RBT.

Pozdrawiam.

Vivimaxi
Poszukiwacz

Piszę się android. 😉

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wybrałeś porządny nadajnik - bynajmniej na taki wygląda. 

Napisz czy masz problem z sparowaniem słuchawek z nadajnikiem? Czy z samym wyjściem z TV?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Wszystko jest OK. Sprzedawca trochę pomógł i nie ma juz problemu z parowaniem słuchawek z wejściem w TV.  Całkiem inny odbiór przez słuchawki Sony 1RBT.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam.  Piszę się androit, tak jest w pisowni firmy SONY.