anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Modyfikacja podgladu Sony A6000- możliwa?

emi1984
Nowicjusz

Modyfikacja podgladu Sony A6000- możliwa?

Słuchajcie, mam pytanie. Kupiłam aparat A6000 i jest rewelacja. Tworzę natomiast w sieci nagrywając filmy i bardzo brakuje mi podglądu... Niby on jest, ale jeśli nagrywam sama to nie jestem w stanie odwrócić ekranu w taki sposób aby widzieć samą siebie podczas nagrywania. Czy da się coś z tym zrobić? Mega to wszystko utrudnia...

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, nie wiem jak z a6000, ale do a7s można podłączyć zewnętrzny ekran.

emi1984
Nowicjusz

A myślis, że mechanicznie można to jakoś zmienić?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

wymagałoby to bardzo dużej ingerencji w mechanizm ustawiania ekranu. Pamiętaj, że w tym aparacie jest wizjer z muszlą oczną które wystają za tylną ściankę więc musiałabyś zmienić mechanizm tak by ekran odstawał na centymetr od ścianki. Wg. mnie taniej i zdjecydowanie wygodniej będzie dokupić ekran (nie stracisz gwarancji i nie popsujesz aparatu :wink: )

emi1984
Nowicjusz

A gdzie mogę kupić taki ekran? Jakieś linki?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Tu nie pomogę, bo nie zajmuje sie filomowaniem, ale przyszła mi jeszcze inna (tańsza) opcja a6000 o ile mnie pamięć nie myli można podłączyć do komputera, czy telewizora i przekazać obraz na żywo (pewności 100% nie mam, ale warto to sprawdzić kabel do podłączenia do tv jest zdecydowanie tańszy niż ekran zewnętrzny do filmowania) :slight_smile:

emi1984
Nowicjusz

A jaki kabel to miałby być?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

hdmi