anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Aktualizacją - Sony Action Cam AS200VR

ROZWIĄZANE
mijakub81
Poszukiwacz

Problem z Aktualizacją - Sony Action Cam AS200VR

Witam wszystkich serdecznie.

 


Dziś otrzymałem kamerkę Sony Action Cam AS200VR

Jako , że jutro jadę do Francji chciałem coś ponagrywać nie stety za żadne skarby nie mogę aktualizować softu w kamerce.

 

Update_RMLVR2V2 - Pobrałem taki oto plik który wykrył pilota  ( pilot dziwnym trafem miał soft 2.0 ) 

 

Ale kamery już nie jestem w stanie wyszukać.

 

- zmieniałem porty usb

- resetowałem kamere

- Kamera jest naładowana

- brak karty sd w środku 

- USB normalnie wykrywa urządzenie

- Kamera połączyła się z Telefonem i Tym urządzeniem na ręke Live View. 

 

 

 

Proszę o jakieś porady..... 

 

Pozdrawiam Mirek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


mijakub81 napisali:

 

Jak uruchamiam program Action Cam Movie Creator tam można sprawdzić jaka wersja jest oprogramowania i pokazuje że 1.0  więc chyba warto by było to zaktualizować.


Cześć! 

 

Sprawa jest bardzo prosta - zwyczajnie nie ma aktualizacji dla oprogramowania AS200. Stąd wersja oprogramowania ma numer 1.0. Nie przejmuj się tym, tylko skup się na wyjeździe i przywieź fajny materiał. 

 

Pozdrowienia i powodzenia! :slight_smile:

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


mijakub81 napisali:

Witam wszystkich serdecznie.

 


Dziś otrzymałem kamerkę Sony Action Cam AS200VR

Jako , że jutro jadę do Francji chciałem coś ponagrywać nie stety za żadne skarby nie mogę aktualizować softu w kamerce.

 

Update_RMLVR2V2 - Pobrałem taki oto plik który wykrył pilota  ( pilot dziwnym trafem miał soft 2.0 ) 

 

Pozdrawiam Mirek


Cześć!

 

Plik jaki pobrałeś dotyczy aktualizacji oprogramowania pilota RM-LVR2, a nie kamerki.
Także tu chyba tkwi Twój problem.

 

Nie znalazłem żadnego update oprogramowania do AS200VR. Masz jakieś problemy z samą kamerą?

 

 

 

Pozdrawiam. :slight_smile:

mijakub81
Poszukiwacz

To prawda też mi to dało do myślenia.

 

 

Natomiast na jaki kolwiek model kamery nie wchodzę jest tylko ten 1 do pobrania plik. 

 

 

Jest gdzieś może jakiś inny ?

 

 

http://www.sony.pl/support/pl/product/HDR-AS200VB

 

 

http://www.sony.pl/support/pl/product/HDR-AS200VT

 

 

Nie nie posiadam żadnych problemów , tzn. dopiero co ją wyciągnąłem z opakowania więc cieżko powiedzieć. Ale dość czesto aktualizacje potrafią wiele zmienić wiec chciałem wszystko mieć gotowe przed wyjazdem. 

 

Jak uruchamiam program Action Cam Movie Creator tam można sprawdzić jaka wersja jest oprogramowania i pokazuje że 1.0  więc chyba warto by było to zaktualizować.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


mijakub81 napisali:

 

Jak uruchamiam program Action Cam Movie Creator tam można sprawdzić jaka wersja jest oprogramowania i pokazuje że 1.0  więc chyba warto by było to zaktualizować.


Cześć! 

 

Sprawa jest bardzo prosta - zwyczajnie nie ma aktualizacji dla oprogramowania AS200. Stąd wersja oprogramowania ma numer 1.0. Nie przejmuj się tym, tylko skup się na wyjeździe i przywieź fajny materiał. 

 

Pozdrowienia i powodzenia! :slight_smile:

 

 

 

mijakub81
Poszukiwacz

dziekuje :slight_smile: