anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49XD8305 gdzie mogę znaleźć wiecej pomocy dla ustawień trybów

profile.country.PL.title
Grzegor_.12
Poszukiwacz

49XD8305 gdzie mogę znaleźć wiecej pomocy dla ustawień trybów

Witam

 

Zdziwiłem się że niby instrukcja jest gruba jak encyklopedia a nic w niej nie ma sensownego.

 

Gdzie można znaleźć opisy czym rózną się tryby kino domowe , standard, kino pro ?

To samo co zmni się w parametrach obrazu. ?

 

widzę że tryby się zmieniają ale fajnie by wiedziec na czym polega dany tryb np: którre rzeczy bardziej realizuje, ostrzejszy czy ciemmniejszy,  itp.

 

W starych sprzetach pisało jasno jaka jest definicja trybu bo skad mam wiedzieć co daje tryb football sport

 

Tak samo  z parametrami . Jasnośc jest oczywista ale np. poziom czerni nie wiem czy nizej to czerniej czy wyżej to czerniej.

 

Trochę głupio zmianiać na oko jak nie wie sie  w którym kierunku jest skala. i jakie byly założenia projektanta trybów.

 

 

 

Grzegorz/

 

 

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się z przewodnikiem na naszym forum https://community.sony.co.uk/t5/wskazowki-i-faq-telewizory-i-kino-domowe/jak-dobrac-optymalne-ustawi...

 

Jeżeli chodzi o tryby obrazu w TV, nie posiadają one oddzielnej specyfikacji. W zależności od oglądanego  materiału obraz po ustawieniu odpowieniego trybu dostosowuje się do najlepszych parametrów np. dla funkcji sport.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony