anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55X8005C - cam - program guide EPG

profile.country.PL.title
TomaszKarpowicz
Poszukiwacz

55X8005C - cam - program guide EPG

Witam,

 

na wstępie chciałem się przywitać.

 

Jestem posiadaczem 55X8005C i modułu CAM w Polsat.

Całość działa dość znośnie, ale dużą kulą u nogi jest 'repertuar' poszczególnych programów. O ile na dekoderze (mam multi room), mogę sprawdzić co będzie za dwa dni w południe o tyle w przypadku TV informacja na temat przyszłych programów jest ale tylko kilku najbliższych, a dla wielu kanałów taki program wcale nie jest dostępny. Uniemożliwia to właściwie ustawienie nagrywania programów , które mają być emitowane w ciągu kilku najbliższych dni.

Dość podobnie wygląda to w przypadku TVSIDEVIEW (zwanego teraz Video & TV SideView: Quick Remote), który notabene jest super przydatny przy buszowaniu w sieci, ale nie tylko.

 

Czy ktoś ma podobnie? Czy jest jakaś możliwosć aby ta funkcja działała jak należy?

2 ODPOW. 2
stojak123
Użytkownik

Posiadam Sony kdl-48w605B z modułem Polsatu i również mam taki problem. Mam jeszcze TV Samsung i moduł Polsatu gdzie wszystko działa jak powinno. To jest problem Sony a nie modułu. W Sony podczas włączenia epg zanika jeszcze głos co przypadku tv naziemnej nie występuje.nie wim o co chodzi ale chyba trzeba z tym żyć.

profile.country.PL.title
kom-tur
Poszukiwacz

Znikanie głosu w EPG to jest ewidentny błąd programistów. U mnie dwa razy głos i obraz w tle nie zniknął co było dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem, ale na drugi dzień po takim działaniu zostało tylko wspomnienie. Co ciekawe, jak ustawiam guide po gatunkach to obraz w tle i głos mam zawsze.  

49x8005c Andek 6.