anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55X8505C trzaski wydobywające się z tylnej części obudowy

profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

55X8505C trzaski wydobywające się z tylnej części obudowy

Witam,

mam problem ze swoim tv, chodzi o irytujące trzaski wydobywające się z tylnej części obudowy, dzieje się to po włączeniu jak i wyłączeniu telewizora, trwa od godziny do prawie dwóch. Support Sony twierdzi, że to normalne zjawisko, jak dla mnie jest to wada konstrukcyjna

tego telewizora, czy ktoś miał podobny przypadek?.

 

 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Temperatura. Gdzie tv stoi lub wisi? Zabudowany?

profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

18-20 stopni, najpierw stał na szafce, a teraz wisi na ścianie, nie zabudowany. Ten telewizor to jest totalna porażka, nie korzystam trzaski, włączę trzaski, wyłączę trzaski, nerwicy się na bawię od tych trzasków i na dodatek brak wkręta w tylnej części obudowy co ewidentnie świadczy o jakości tv firmy Sony. Otrzymałem bubel zamiast telewizora bo inaczej się tego nie da nazwać, a telewizor został dostarczony przez firmę kurierską w nienagannym stanie zaklejony taśmą fabrycznie przez producenta. Zamiast cieszyć oko obrazem, dostaje już szewskiej pasji od tych trzasków. 

errox767
Poszukiwacz

Witam! niedawno kupiłem tv sony KDL50w809c i u mnie również występuje identyczny problem jak u Ciebie, mianowicie po włączeniu telewizora występują trzaski.Trwa to do dwóch godzin co nie oznacza, że ten problem po dwóch godzinach znika trzaski pojawiają się również w pózniejszym czasie podczas gdy telewizor jest już użytkowany kilka godzin.Trzaski oczywiscie występują również po wyłączeniu telewizora i trwa to około godziny jest to dla mnie bardzo uciążliwe mam dobry słuch i dzwięk tv u mnie jest ustawiony na max 13.Dodam, że jestem bardzo rozczarowany tym faktem i uważam to za wadę fabryczną sony.Napisz czy zamierzasz zrobić coś z tym uciążliwym trzaskaniem ja zamierzam to reklamować nigdy wczesniej nie spotkałem się z czym takim a miałem niejeden telewizor 😕    

profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Z supportem Sony nawet nie wdawaj się w żadne dialogi, szkoda czasu, będą Cię zwodzić i karmić za każdym razem inną regułką. Najlepiej jeżeli masz możliwość do oddaj do sklepu i żądaj wymiany na inny egzemplarz.

errox767
Poszukiwacz

Rozumie, że reklamowałes ten swój telewizor w sklepie z powodu "niezgodnisci towaru z umową" art.8 ust.1 ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego Dz.U Nr.141, poz 1176.Sklep ma wtedy 14 dni na decyzję o naprawie wymiany na nowy lub zwrot gotówki.Bardzo Cię proszę napisz mi jak się potoczyła twoja reklamacja czuję się oszukany support sony wmawia mi, że trzaski telewizora to rzecz normalna 😕

  

profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Nic nie reklamowałem, na razie zostawiłem tak jak jest i zastanawiam się czy go oddać do serwisu.

Ale znając polskie realia to chyba odpuszczę bo wróci w gorszym stanie.

errox767
Poszukiwacz

No to Ci gratuluje widocznie nie jest tak zle, niestety u mnie to zjawisko przybrało na sile w tej chwili telewizor jest włączony już kilka godzin i nadal słyszę trzaski.Na pewno tak tego nie zostawię już ustaliłem namiary na biegłego sądowego z zakresu RTV AGD i jesli będzie trzeba skorzystam z jego opinii w pózniejszym postępowaniu cywilnym przeciwko sprzedawcy.Sprawa jest dla mnie szczególnie przykra ponieważ co do obrazu i funkcji tv  jestem bardzo zadowolony jednak te trzaski są dla mnie nie do przyjęcia. 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Możecie to nagrać audio video jak to tak słychać? Sam jestem ciekawy jak to brzmi.

errox767
Poszukiwacz

brzmi dokładnie jak jak kapanie wody na panele podłogowe, wyobraz sobie jak może brzmieć rozprężający się, pracujący plastik