anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Wczoraj wgrałem 6.6510 do mojego XE9005 przez USB wszystko działa jak należy, TV jest szybszy

profile.country.PL.title
kapitan_rzbik
Poszukiwacz

niestery reset do ust. fabr. nie pomógł

dalej źle działa kodi(rozjeżdza sie dźwiek z obrazem - obraj jest przyśpieszony)

przy właczaniu menu HOME chilowe na ułemek sekundy mocne ziekszenie  dźwieku(tylko na podpieniu do kina domego czyli kabel podczerwieni)

Wiek toś skad wiać androida 7 pod ten tv 8505 55"   ?

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Raczej nie ma powrotu już do 7 podobno. Bardzo ciekawa rzecz jest już kolejna aktualizacja v6.6520 a jeszcze nie ma aktualizacji przez OTA do 8.0 jesli ktoś nie ma pendrive i kompa to jak ma zaktualizować pozatym przez pendrive jest większa możliwość że właśnie dane mogą być uszkodzone przez co z błędami  można zaktualizować 

profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Czy ktoś już wie co ta poprawka aktualizacji 6.6520 wnosi do naszych TV, przecierz niedawno dali 6.6510

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Poprawia stabilność wifi oraz jest jasne menu co tak narzekali użytkownicy że jest za ciemne

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

6.6520 zainstalowana. Na razie wszystko o.k. Stabilnie. Dźwięk HDMI ARC działa lepiej. Testuję dalej. 

profile.country.PL.title
kapitan_rzbik
Poszukiwacz

wgrałem sony_dtvota_2016_1606520100_eua_auth

problem z kodi ktory byl jest dalej tj. obraz leci za szybko 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

W TV ustawienia dźwięku zaznacz synchronizacja a/v

profile.country.PL.title
kapitan_rzbik
Poszukiwacz

nic to nie da bo obraz jest przyśpieszony jakby 2x, dźwek leci normalnie

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

W Kodi wejdź w ustawienia odtwarzacz wideo i dostosuj częstotliwość odświerzenia ma być nieaktywne i synchronizuj odtwarzanie z wyświetlaczem wyłączone.