anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

U mnie wszystko ok 49XE9005

profile.country.PL.title
robew9811
Użytkownik

Czy może kolega sprawczić w ustawieniach HDMI Arc funkję eARC- po nim jest przekazywany dżwięk 7.1. zwykły ARC przesyła tylko 5.1.

profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik

Napiszcie proszę jak z HDR-em w NETFLIXIE po satelicie oraz z filmami odtwarzanymi z dysku.  Czy można w menu wł./wył. HDR.

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Jedyna rzecz, którą zauważyłem to to, że faktycznie YouTube z HDR nie ustawia maksymalnej jasności ekranu, poza tym spoko.

To jest już od jakiegoś czasu i na androidzie 7. Co ciekawe jak pojawiło się HDR na YT w Tv Sony,  działało to poprawnie, po prawie dwóch tygodniach, jasność jest tak jak ustawiona dla zwykłej treści, ale samo HDR działa.

profile.country.PL.title
WIT-14.02
Poszukiwacz

KD-55XD7005 instalacja po USB

profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

U mnie TV ześwirował totalnie. Nie wykrywa źródeł. Nie widzi żadnego HDMI kompletnie nic. Nie można wejść w ustawienia TV. Teraz zawiesił się na logo android i tyle. Czeka mnie chyba serwis. Model KD-55EX9305.

 

Telefon do serwisu sony.

Wyłączenie z prądu na 10 minut. Przywrócenie ustawień fabrycznych, TV ożył i zobaczymy jak będzie dalej działał.

Zgłoszenie serwisowe otwarte zobaczymy co dalej będzie.

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Witam

Wczoraj zaktualizowałem tv do najnowszej wersji oprogramowania oreo 8.0 i pojawił się problem. Tv przestał odtwarzać dzwięk DTS z plików zapisanych na dysku zewnętrznym, po zmianie ścieżki np. pl ac3/eng dts aplikacja wideo się wiesza i po wyjściu z aplikacji dodatkowo nie ma dzwięku jest tylko obraz na urządzeniach podłączonych przez hdmi np. nc+, tutaj ratuje go jedynie miękki reset.

Reszta aplikacji działa prawidłowo,  dzwięk po hdmi arc idzie tylko DD 5.1

profile.country.PL.title
JERZY_BTZ
Poszukiwacz

8.0 Oreo zainstalowałem wczoraj o 17:30 z pendriv'a bez najmniejszych problemów. Wszystko działa. Zostały zachowane moje ustawienia.

profile.country.PL.title
JERZY_BTZ
Poszukiwacz

Dodatkowa informacja

sprzęt:

TV KDL-55XF7569

Amplituner SONY STR-DH520

Blu-ray BDP-S390

TUNER STB ARRIVA T650i

odtwarzanie z HDD i pendriv'a

nagrywanie na HDD

_

poa zainstalowaniu 8.0 Oreo wszystko działa, podobnie jak wszystkie ustawienia i aplikacje w samym telewizorze. Nie ma się do czego przyczepić.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Jak coś komuś świruje w tv po tej aktualizacji, to proponuję odłączyć na chwilę od prądu powinno pomóc.