anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja do Android 6.0 Marshmallow ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Aktualizacja do Android 6.0 Marshmallow ?

Ktoś wie czy zgodnie z tą informacją wszystkie modele 2015r. zostaną zaktualizowane do najnowszego Androida czy tylko topowa linia 4K ?

 

4 minuta

 

32 ODPOW. 32
revelare
Poszukiwacz

jesli sie doczekamy kiedykolwiek na te aktualizacje w Europie - co ciekawe nikt z @Sony_Polska nawet nie odezwal sie na ten temat mimo, że jest to ich forum

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Ja wczoraj zauważyłem coś nowego przy sprawdzaniu aktualizacji. Do tychczas zawsze mi wyskakiwała informacja ,że jest aktualna lub jest nowa do pobrania.Automatyczne pobieranie aktualizacji mam wyłączone. Od wczoraj wyskakuje mi informacja o niemożliwosci pobrania i jakimś błędzie.Może coś z tym fantem zaczynają robic.Z innych nowości to u mnie pojawił się amazon , a w sklepie google jest do pobrania ipla z możliwoscią rejestracji i logowania.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Dzisiaj rozmawiałem z infolinią i zapytałem kiedy Pan odpowiedział mi ,że miał być M6 juz tydzień temu coś się spóźnia ale w tym roku na pewno.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Żeby mieć spokojne Święta na miejscu Sony zrobiłbym to po Świętach...

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Z informacji jakie otrzymałem, aktualnie support nie posiada wiedzy odnośnie listy modeli, które otrzymają aktualizację, jednocześnie zwraca uwagę, że TV są aktualizowane systematycznie i proszą o cierpliwość.

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

A tak w ogóle nawet jesli będzie Marshmallow, co nam to da?

Przecież  tak największym problemem w Android TV jest utrudniony dostęp do ręcznie zainstalowanych aplikacji. Trzeba korzystać z takich rzeczy jak HAL launcher czy Sideload Launcher... i nowy android tego nie zmieni.

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Brawo Ty :slight_smile:

Formalnie może ten upgrade pogorszyć sprawę, bo na starym sprzęcie, być może Kolego instalujesz bardziej pamęcio/procesorożerny system i nie będzie oczekiwanych kokosów.

To tak jak na lapsie z przed 4 lat instalujesz Windę 10. Ciekawe czy hula taki laptop jak rakieta ;D

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

wtrącę się miałem windowsa 7 na starym laptopie zainstalowałem windowsa10 na tym samym laptopie wszystko działa dużo szybciej :slight_smile: to fakty każdy kolejny android odciązał system i baterię także nie wydaje mi się ,że będzie aż tak gorzej ale zobaczymy

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Androida 6 mamy w komórce i tablecie z biedronki za 300zł, nie znam jak to się zachowuje tam i czy przypadkiem nie ma mocniejszego hardwareu niż tv Sony, ale może jest dla nas jeszcze nadzieja...

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Może jednak skoro nie udostępniają jest coś na rzeczy :slight_smile: chociaż druga sprawa najniższe modele już mają 6-stkę ale zobaczymy