anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja do Android 6.0 Marshmallow ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Aktualizacja do Android 6.0 Marshmallow ?

Ktoś wie czy zgodnie z tą informacją wszystkie modele 2015r. zostaną zaktualizowane do najnowszego Androida czy tylko topowa linia 4K ?

 

4 minuta

 

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Nadzieja to co nam pozostaje.

Porzuciłem Androida po ostatnich wpadkach Samsunga z mobile phones i wróciłem do iOS i zapomniałem o takich problemach.
Aktualizacje mam średnio na miesiąc i wszystko działa.
Tj wspomniałem na którymś z moich postów , szkoda że nie ma TV na iOS, oprócz AppleTV.
Na szczęście pomału iOS wchodzi do urządzeń codziennego użytku (np samochody).
Android jest przyszłością ale ma zbyt dużo luk bezpieczeństwa i problemów z aktualizacjami....

Pozdrawiam/Best regards
Marek J
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

czy coś co ma aktualizację co miesiąc jest dobre ?

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Jest :slight_smile:

Pozdrawiam/Best regards
Marek J
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Takie szpanowanie większą cyferka programu,jak w telefonach. Tym bardziej że idą święta i goście więc trzeba pokazać przy stole jaki mam system :-). Moim zdaniem to ukryte postarzanie produktu i sposób na wyludzanie kasy na nowy. Myślę że większość by nie aktualizowala wiedząc że system szczelny,sprawny i wszystkie apk działają wstecznie. Na tą chwilę nie można tak postarzec sprzętu jak żarówki,choć próby trwają nazywane wypadkami (wybuchajace iPhone i Samsungi) ale i tak żyjemy w "1984" JUŻ.

 

Wesołych Świąt.

profile.country.PL.title
nedrax
Poszukiwacz

I gdzie ta aktualizacja? Czy SONY posiada jakieś nowe informacje?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

oni jakby nic nie posiadali od przedstawiciela jedynie co wiem styczeń - luty na ile prawda zobaczymy

profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik

Patrzac po ilosci nowych problemow zglaszanych przez uzytkownikow w US i UK, nie wiem czy tak bardzo chce ten update.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A skąd masz info ,że w UK mają 6-stkę sprawdzałem mają tą samą wersję co w Polsce 3.533 z 7 listopada to o jakich problemach piszesz ja słyszałem od przedstawiciela ,że nikomu jeszcze 6-stki nie udało się zawiesić dzaiała bardzo stabilnie.

profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik

Nie wszyscy mają, to na pewno, ale niektóre modele miały już update.

A rzeczy z ktorymi są na pewno problemy to dzwiek po HDMI/ARC.

Z listy problemow: https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/android-tv-bugs-and-issues/td-p/2040020 tylko dwie rzeczy są potwierdzone jako rozwiazane przez 6.0.

Gargamel_JR
Poszukiwacz

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1487327717

 

Na flatpanels maja informacje od Sony, że aktualizacja w Europie będzie od 22 lutego i do 8 marca powinna już być wszędzie.

 ”Meaning that the TVs will start updating in phases beginning February 22nd and the update is fully deployed on all TVs March 8th. After this, all our Android TVs will run on Android 6.0,” Sony wrote to FlatpanelsHD.