anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV 11

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik
8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No cos tam nowego według w specyfikacji widać. Zobaczymy jak to będzie w praktyce wygladało

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Pytanie dla jakich modeli?. 

profile.country.PL.title
tadeo77
Użytkownik

Link nie działa ....

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Wiem nawet tego znaleść nie mogę, nagle znikneło. 

profile.country.PL.title
Marek_
Poszukiwacz

Czy ktoś dostał na swój TV Andoida 11? Mam model XR-65X90J i to naprawdę żenada, że dalej działamy na 10. Jak patrzyłem to nawet modele z 2023 (X90L) mają ten sam stary ATV10. Nie mówię już o w miarę szeroko dostępnym ATV12 np. w boxach.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Nie ma co gadać, a jak będzie to 12 nie 11 , takie małe przecieki ale czy prawdziwe. Sam się dziwie że jestem jeszcze z Sony.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

A to nie jest tak że "chcesz aktualizacje to kup nowy tv" nie popieram ale pisze o realiach....... 
Narazie google tv na 65x95j działa całkiem ok choć zaledwie 4GB pomięci dostępnej dla użytkownika bolały od premiery i bolą do dzisiaj ale kiedy już naprawdę stracę cierpliwość to po. prostu kupie Apple tv.  

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Nie do końca z tym kup nowy TV , marki cienione raczej tak nie powinny robić jest to ich produkt i powinni szanować klientów. A najciekawsze jest to ze marki jakieś mniej popularne które ostatnie lata zaskakują  już od lat jak  zapowiadały androidy do swoich TV przez następne parę lat jak się ukarzą. Nie chodzi tu tylko o poprawki i zabezpieczenia.