anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Mam problem z uruchieniem jakiegokolwiek filmu z HBO GO przez google cast. Telefon łączy się z TV aplikacja się pojawia ale w momencie gdy na telefonie wybirę play to na TV pojawia się informacja ŁADOWANIE i nic więcej się nie dzieje tak może się wyświetlać kilka minut, a w między czasie na telefonie kiklukrotnie pojawia się informacja że aplikacja nie działą i co ma zrobić dalej. Telefon to Xperia Z3 Compakt oraz Z1 za każdym razem to samo

Marcin31PL
Poszukiwacz

Potwierdzam. 

 

Podejrzewam, że to własnie ich rozwiązanie i tak się dogadali. Na Iphone 6s śmiga elegancko i to pewnie o to chodzi. A jak ktoś ma starego andka wraz z telefonem to niech wymieni. Skoro ma 3k na TV to ma 6 stówek na w miarę porzadny tel z andkiem ( opinia Sony i HBO GO wraz z Google). Taka moja lużna myśl :slight_smile: 

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Z3 Compact to nie jest porządny telefon? Litości.

Marcin31PL
Poszukiwacz

To w takim razie nie mam pojęcia jak ci to może działać nie prawidłowo. Sprawdzałem wczoraj jak to na android wyglada przy wykorzystaniu Samsunga S6 i nie zauważyłem dosłownie żadnych problemów. Aplikacja doskonale współpracuje z Google cast (chromecast). Aplikacja moim zdaniem jest dosłownie zbędna i do tego tv wtedy byłby dodatkowym urządzeniem w koncie a można mieć ich tylko 5. Spróbuj może przeformowatować telefon. Być może to rozwiąże problemy z funkcjonalnością.

Pozdrawiam
Marcin Tomala
profile.country.PL.title
Death_Neo
Poszukiwacz

U mnie przesyłanie przez chromcasta działa prawidłowo z telefonu Lenovo na SONY

KDL-50W808C (inaczej 809C).

Ciekawostka.

Wg. moich obserwacji ten sposób wyświetlania zawartości dostępnych w serwisie HBO GO polega tylko na wybraniu materiału i zainicjowaniu jego odtwarzania na TV. Po tej operacji można nawet wyłączyć telefon a materiał odtworza się dalej aż do końca 🙂

Nie zmienia to jednak faktu, iż aplikacja byłaby wygodnieszym rozwiązaniem. Konieczność użycia dodatkowego urządzenia do wyświetlenia treści z serwisu HBO GO na TV zawsze będzie czynnikiem negatywnym. 

Miejmy nadzieję, iż SONY wraz z HBO dojdą do porozumienia i stworzą aplikację tak jak ma to miejsce na innych smart TV w przypadku konkurencji...

Daniel_czest
Poszukiwacz

Witam,

Czy rozwiązał ktoś problem niekończącego się ładowania filmu podczas przesyłu z komórki do TV? (telewizor KD-55xd9350

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Czołem,

Mam tą aplikację na TV, na Wetek Play, w samochodzie na S160 i zawsze coś jest.

Jedynie dobrze chodzi (ale zaraz zamordują mnie zwolennicy Androida) na jabłku niestety (jak masę innych aplikacji porównywalnych na dwóch systemach). Na WM nie sprawdzałem bo nie mam systemu Windows na telefonie :tongue:

 

robo1221
Poszukiwacz

Witam. Posiadam

*****  i też nie mogłem przesłać HBO GO było ciągłe ładowanie strony z telefonu z andkiem. Rozwiązaniem okazało się wejść w ustawienia/data i godz/ i wybranie aktualizacja czasu z sieci po tym zabiegu ładuje w 2-3 sekundy na tv i telefon możemy wyłączyć a tv ciągnie z routera.

 

 

Jakby to jeszcze nie pomogło to trzeba wejść w sklep Google Play/moje aplikacje i zaktualizować Google Cast jest aktualnie wersja 1.20, znajomy mial problem ale po sprawdzeniu wersji u niego bylo 1.14 a u mnie 1.19. Pozdrawiam

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym.

malwinas
Poszukiwacz

Masakra, też naiełam się na telewizor sony brawia i nie jestem zadowolona. Ostatnia rzecz kupiona z firmy sony . Telewizory sony nie powinny nawet stać na półkach koło LG i Samsunga bo są beznadziejne. Chyba nie mogłam gorzej trafić i rok minął a nawet przegladarka nie działa tak jak trzeba nie mowiąc o HBO GO . Smutne ale konkurencja wymiata . Gdybym nie została namówiona przez sprzedawcę to w życiu bym tego nie kuiła.Malwina

profile.country.PL.title
gruchapaul
Poszukiwacz

Niestety u mnie nie daje rady, Próbuje z iphone 6, próbuje z przeglądarki chrome na kompie i na tv cały czas jest ładowanie 😕 Nawet spróbowałem zrobić sideload apki na telefon ale ta niestety restartuje telewizor 😞  masakra, że hbo ma tak w nosie wszystkich użytkowników SONY i Philipsa (tam też nie ma apki)