anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
mardzi68
Poszukiwacz

Witam. Mam TV AF8 zaktualizowany do Oreo z Kodi 18 i nigdzie nie ma tej aplikacji. Ani w sklepie ani w dodatkach Kodi. Czy dalej muszę czekać aż producent udostępni ją czy muszę ją sam instalować ?

profile.country.PL.title
mardzi68
Poszukiwacz

Dzisiaj zaktualizowała się umnie aplikacja Kodi do wersji 18,1 ale ciągle brakuje tam HBO Go. Również w dalszym ciągu brak HBO Go w aplikacjach i sklepie. Czy ktoś orientuje się dlaczego na AF8 brak tej aplikacji ?

profile.country.PL.title
dymion7
Poszukiwacz

HBO Go w aplikacji Kodi musisz sam dodać jako dodatek, na tym forum znajdziesz jak to zrobić, natomiast w sklepie Play ja również nie mam aplikacji Hbo Go do zainstalowania, pewnie standardowo olewka klientów z trochę starszymi telewizorami.

profile.country.PL.title
mardzi68
Poszukiwacz

Poradziłem sobie korzystając z tej strony

https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-hbo-go-polska-do-kodi-18-poradnik/

dymion7 Nie tylko olewają właścicieli  starszych modeli przecież mój oled jest z 2018 roku.
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Dziwne co piszesz ja mam KD 65 S 8505 C z 2015 roku i u mnie jest HBO GO od 2015 roku.Może źle wpisujesz, musisz wpisać HBO GO Android TV.Jeśli nie znajdziesz spróbuj z APK Puree,albo z Aptoidy,nie moge Ci podać jaką wersję mam gdyż jestem poza granica.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

HBO mam od 2018 roku.

 

 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Mój  W755C  , to też rocznik 2015. Nie trzeba wpisywać nawet pełnej nazwy aplikacji.Wystarczy wpisać w sklepie google HBO i już wyskakuje aplikacja do pobrania.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@mardzi68   dwie litery wystaczy wpisać i taki efekt jak widać
52365657_2133304920090982_2861848576042991616_n.jpg

 

profile.country.PL.title
Mateuszj14
Poszukiwacz

A ja mam problem. Posiadam 55XF9005. Zainstalowałem HBO GO ze sklepu i gdy włączam aplikacje, pojawia się czarny ekran i wraca do poprzedniego menu. Żaden błąd nie wyskakuje. Zainstalowałem na TV aplikacje HBO z telefonu, a w niej dzieje się tak samo. W czym jest problem? 

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Miałem to samo. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych tv i ponowna instalacja aplikacji. Pozdrawiam