anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja na swoim tv zainstalowałem ściągniętą apkę z google play i apkę do obracania obrazu z pionowego na poziomy, bo po wgraniu i odpaleniu HBO GO telewizor wyświetlał jak w telefonie , czyli bokiem, a teraz  HBO GO działa bardzo fajnie. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
grzech_p
Poszukiwacz

screen mirror by miracast (MHL) był blokowany przez HBO.
Obecnie urzywam chromecast z androida i działa ładnie.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor a mozesz mi opisać jak to dokładnie zrobiłeś? Jak to apka do obracania ekranu? I czy obracać musisz za każdym razem  jak włączasz apke hbo go?

 

profile.country.PL.title
Marcinek21
Poszukiwacz

Witam. Jak się nazywa ta apka do obracania obrazu. Bo ja kilka
zainstalowałem i żadna nie działała na tv
Obraz jest wyświetlany bokiem.
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz


Wrzuciłem Hbo i odpalam ale pisze ze niezgodne urządzenie i nawet daje dalej to wychodzi do systemu.. No ale moze trzeba to jakoś obrócić softem? Zainstalowałem też program Screen Rotation Control ale coś nie chce dzialac ;(

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

  Działająca apka : control screen rotation_v2.0
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Ale teraz jak uruchomić dalej apkę hbo go? Bo jak daje OK na poczatku to mi wychodzi do systemu. 

Coś nie widzę tej apki w sklepie google play Control Screen ;/ 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja mam taką wersję HBO GO_v5.1.2

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor pobrałem i faktycznie działa jak ustawiłem rotacje ekranu. Niby menu jest i działa pilot ALE jak klikam w opcje ( tam gdzie np jest zaloguj sie) z lewe jstrony to nic nie idzie wybrać opcji 😞 . Miałes to samo? Mam wersje 5.4.2 apki.

 

Po drugie jak jakość obrazu? Czy jest fullHD?