anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Ale kto olewa tych klientów? Sony czy HBO?

Bo udostępnienie aplikacji w Europie to interes obu stron.

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Olewają jedni i drudzy. Nie rozumiem dlaczego HBO nie naciska na Sony - toż to dałoby większą dostępność ich usługi i dlaczego Sony nie naciska HBO - to uatrakcyjniłoby produkt.

Przy wyborze swojego tv kierowałem się kilkoma cechami, a m.in. był to rozbudowany Smart HD z HBO GO właśnie. Byłem w Centrum Sony w Częstochowie, zapytałem wprost czy jest HBO GO na Android TV - odpowiedź brzmiała TAK! Nawet mi pokazali, że jest. Okazuje się, że to była doinstalowana apka na telefon/tablet. Jako, że tv kupiłem w innym sklepie w tej samej galerii (bo był kilka stówek tańszy) to nie mam podstaw do reklamacji i telewizora zwrócić nie mogłem. I tylko dla HBO GO dokupiłem odtwarzacz BR Samsunga. 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

A wszystkie modele BR Samsinga mają HBO GO? Bo ja mam H5500 i nie ma tej aplikacji

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Nie wszystkie.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Czy nie dałoby się w jakiś sposób wyeksportować apk HBO GO z TV samsunga i tą APK zainstalować w TV Sony?

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Nie, ponieważ to są dwa różne systemy - Sony na androidzie, a Samsung ma chyba tinzen.

Wysłane z telefonu Samsung.
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

 

Choć nie jestem abonamentem HBO ponowilem instalke pliku apk na sony tv. Żaden problem i działa. Nie wiem z czym Wy macie problemy na androidzie od Sony. Mój film wisi na YT i jak widzę nadal jest aktualny. Faktycznie chromecast między tel a tv wywala apk na tel. W skrócie. Pobieram apk z sklepu Google HBO GO srebrna. Pobieram Apk Ekstraktor. Na telefonie wydzielam plik apk HBOGO i przenoszę go albo przez pendriva albo chmura. Ja robię to przez chmurę. Wszystko robię nie wstając tylkiem z fotela. Jak już odpali na Tv HBO to dobrze mieć myszkę wpieta pod tv,wystarczy zwykła myszka na bt z biedronki.

Pół roboty macie wykonane. Plik bezpieczny z sklepu Google. Pobrać i zainstalować na Tv.

https://rapidu.net/4222484759/HBO-GO_pl.hbo.hbogo.apk

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Darek_A Samsung ma Tizen oparty na jądzrze Linux-a.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Widzę że plik jest pobierany. Nikt nawet nie napisze że działa lub nie. Nikt nawet nie podziękuję, ale na Sony to potraficie narzekać... Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
lennyhowmany
Poszukiwacz

Mi aplikacja działa, ale z odtwarzaniem filmów sobie nie radzi 😕