anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV KDL 50W809C samoczynnie uruchamia się o północy

ROZWIĄZANE
Lukasz000
Nowicjusz

Android TV KDL 50W809C samoczynnie uruchamia się o północy

Witam wszystkich!

 

Mam problem z moim telewizorem, od jakiegoś czasu samoczynnie uruchamia się o północy i nie ważne jaki kanał był wcześniej uruchamiany zawsze startuje TVN7 - czy ktoś spotkał się może z takim problemem?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Lukasz000
Nowicjusz

Znalazłem przyczynę - prawdopodobnie dzieciak ustawił timer włączania - dla potomnych można to znaleźć po wciśnięciu klawisza i zjechaniu na sam dół w ustawieniach jest sekcja timery - w niej mamy timer włączania i timer wyłączania, ktoś musiał tam ustawić timer włączenia.

 

Może się to komuś przyda na przyszłość :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy robiłeś aktulizację oprogramowania telewizora? To objaw który występował przy nie których wersjach orpogramowania.

 

Pozdrawiam

Lukasz000
Nowicjusz

Telewizor sam się aktualizował, zaraz spróbuję ręcznie poszukać czy jest jakaś nowsza aktualizacja.

Lukasz000
Nowicjusz

Sprawdziłem teraz i oprogramowanie jest najnowsze, mam zaznaczone automatyczne aktualizowanie.

Wersja 5.1.1

Kompilacja SVPDTV15_EU-user 5.1.1 LMY48E.S223 3.395 release-keys

Lukasz000
Nowicjusz

Znalazłem przyczynę - prawdopodobnie dzieciak ustawił timer włączania - dla potomnych można to znaleźć po wciśnięciu klawisza i zjechaniu na sam dół w ustawieniach jest sekcja timery - w niej mamy timer włączania i timer wyłączania, ktoś musiał tam ustawić timer włączenia.

 

Może się to komuś przyda na przyszłość :slight_smile: