anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak możliwości nagrywania

profile.country.PL.title
czarek007
Poszukiwacz

Brak możliwości nagrywania

Witam mój telewizor to 55XG8577, niedawno wziąłem od platformy Canal+ moduł cam ci+, niestety nie mogę nagrywać żadnych programów na dysk zewnętrzny. Chciałbym się dowiedzieć jak rozwiązać ten problem. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team
profile.country.PL.title
Ikaz2020
Poszukiwacz

Już to zgłaszałem w grudniu 2020 (SONY XH9550 LIPIEC 2020) zero nadziei na poprawę

 

a tu mój wpis:

Na nic miękki reset jest gorzej!

„informuję, że Platforma CANAL+ ma obowiązek do przeprowadzania okresowej aktualizacji oprogramowania sprzętu, na którym udostępniana jest oferta CANAL+. Jest to niezbędne dla zapewnienia właściwego bezpieczeństwa kodowania sygnału oraz z innych przyczyn technicznych, organizacyjnych i prawnych.
Dolecowo na modułach ma nie działać nagrywanie.”

Taką odpowiedź dostał @mikoko z forum-satkurier!

Najnowszy tv sony kupiony trzy miesiące temu i już wykastrowany z jednej z ważniejszych funkcji!

To jest przegięcie - sprawa ewidentnie do UOKiK

Platforma namawia na wymianę kart CAMELE na inne - mam moduł szary za spore pieniądze CYFRA+ z poprawnie działającą kartą i NAGRYWANIEM i nagle każe mi wymieniać namawia mnie i ponoszę z tego tytułu stratę oferty - jak chce mieć tą funkcjonalność którą miałem mam wynająć od nich odpłatnie dekoder - zostałem oszukany - rozsyłali pisma.